099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення недорого

Вантажні перевезення недорого - Київ та Київська область від компанії "Грузоперевозки-24" це дешеве доставка вантажу, меблів, техніки, будматеріалів, речей машинами - (пікапи, мікроавтобуси, вантажівки, 0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 3т 5т 10т). Комплексні - вантажні перевезення недорого з послугами вантажників (або без), безкоштовна консультація диспетчера.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф від 250 гривень / година
Вантажні перевезення недорого тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина
Ширина 2.4м
Висота 2.4м
Об`єм 34м³
Вантажопідйомність 5000кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення недорого ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 250 грв
Мінімальне замовлення 3год+подача
Пробіг понад 10км 13 грв/км
Нічний час з 22-00 +250 грв
Додаткова адреса заїзду +125 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
1000 гривень
Машина на 3 години по місту
1270 гривень
Машина на 3 години + 1 вантажник
1540 гривень
Машина на 3 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати автоперевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення недорого

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення недорого номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібні вантажні перевезення недорого у Києві, щоб перевезти (пластикові вироби, бочки та ємності, загальним об`ємом 28м³) з вулиці Привокзальна 9 (район Рембаза) в селище Чубинське, Київська область, Бориспільского району. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри виробів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення недорого вартість Для Ваших цілей підійде велика вантажівка за тарифом (250) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 6м, ширина - 2.4м, об`єм - 34м³, висота - 2.4м), що дозволяє вмістити цей вантаж у кузов машини. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 20.7 км, отже в тарифі (250) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 13 грв/км. А міжміський кілометраж між містом Київ та Чубинське буде помножений на заміський тариф поняття "колорейс" Тобто отримаємо вартість на вантажні перевезення недорого яка складає 1000 + (15.9 км * 26 грв/км) = 1413 гривень 40 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування вантажа, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Man
 • Mercedes-Benz Actros
 • Isuzu NQR75

Вантажні машини служать для транспортування неймовірно великих, важких або довгих предметів вагою що не перевищує 5000кг. Недорогий тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова цих автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе величезну кількість вантажу. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. А також беруть участь при доставці товарів у маркети, розвозять товар по торговим точкам. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Ефективність цього тарифу то що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно у Києві, області та по усій території України.

Вантажні перевезення недорого у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти наприклад : прості меблі, речі та побутову техніку?, будматеріали, інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення недорого, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб зробити замовлення на вантажні перевезення недорого у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення недорого - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення недорого по Києву є одним із пріоритетних специфік підприємства. Для здійснення транспортних вантажних перевезень по Києву? області до послуг замовника буде миттєво задіяний весь персонал "Грузоперевозки-24". Наприклад, фахівцями відділу транспортних послуг буде надано кваліфіковану допомогу при розробці маршруту перевезення вантажів в будь-яку точку міста Києва.Вантажні перевезення недорого

В даний час недорогі послуги автоперевезення стали завойовувати особливе визнання, підвищений попит. Адже є чимало обставин, коли просто неможливо обійтися без будь-якого транспортування вантажу. Наприклад, при квартирних, заміських, дачних або офісних переїздах, при покупці нової побутової техніки або меблів, вивезення будівельного сміття, збір дачного врожаю ... Важливим моментом для будь-яких замовників, зіграють, природно, оперативна транспортування вантажів, висока швидкість і якість виконання, недорога ціна сервісу.

Послуги вантажні перевезення

Не кожний зможе самостійно організувати транспортування, не такий вже і простий, як здається на перший погляд процес перевезення вантажів. Зокрема, для автотранспортування деяких категорій вантажів необхідно перебувати в непоганій фізичній формі, а також володіти відповідними видами автомобільної техніки. Здавалося б, проста, нескладна праця, насправді, відніме масу зусиль. Внаслідок цього, слід без вагань довіряти вантажні перевезення недорого по Києву самим справжнім фахівцям. Вони ж в свою чергу виконають замовлення на високому, якісному рівні.

Професійною компанією "Грузоперевозки-24" виконуються автоперевезення, які можуть бути дрібними, середніми - до трьох тонн, великогабаритними - від п'яти до десяти тонн і терміновими. Зараз чимало компаній займається послугами автоперевезень в мегаполісі. Однак перед тим як зробити остаточний вибір, бажано досконально здійснити ознайомлення з видами послуг, що надаються і їх тарифами. Проте, головною обставиною повинна бути тверда впевненість що вантажі виявляться в надійних руках, прибудуть до місця призначення вчасно. Компанії які надають вантажні перевезення недорого по Києву повинні враховуватися всі запити та побажання безпосередньо самих замовників.

Вантажні перевезення недорого - як замовити.

Вантажні перевезення недорого послуги

Замовив послугу вантажні перевезення недорого споживач повинен знати, що компанія "Грузоперевозки-24" діє гранично злагоджено. Представники з усією відповідальністю дбайливо доставлять також цінні, крихкі предмети. Транспортування здійснюється своєчасно, оскільки фахівцями завжди раціонально розподіляється година доставки. Працюємо не тільки в межах міста, але також по Київської області та всій Україні.

Ми пропонуємо цілий комплекс послуг недорого, які якісно виконуються. Проводиться транспортування багажу всіх видів, за найбільш прийнятними недорогими цінами. Компанія завжди йде назустріч замовникам і може запропонувати вигідні умови по співпраці. Також маємо всі необхідні автівки (пікап, мікроавтобуси, вантажівки 0.5т 0.8т 1.5т 3т 5т 10т) для проведення зазначених робіт. Всі укладені замовлення здійснюється швидко - що може виявитися надзвичайно важливим для деяких замовників, особливо для постійних клієнтів.

При співпраці з нами, всі клієнти скористаються такими перевагами:

 • Якісної, оперативної роботи.
 • Спілкуванням з висококваліфікованими співробітниками.
 • Оптимальної і досить прийнятною вартістю.
 • Сучасним автопарком.
 • Індивідуальним підходом.
 • Чималим досвідом робіт в конкретній галузі.

Вантажні перевезення недорого замовленняВ ході забезпечення робіт, звичайно задіється цілий ряд працівників. Кожному, з них ставиться конкретне завдання. Персонал перевізників має солідний досвід робіт в цій сфері, тому всі замовлення виконуються на найвищому рівні. Фахівцями незмінно підбирається найоптимальніший маршрут слідування. Таким чином, споживачі зможуть економити свої фінанси і час.

Підприємство володіє великим сучасним автопарком, в якому є різні види автомобілів. Досвід показує, що кияни найчастіше користуються Газелями, для транспортування невеликих вантажів. З усіма автомашинами своєчасно проводяться техогляди, вони завжди перебувають у робочому гарному стані. При замовленні автоперевезень, бажано завчасно повідомити точную або приблизно вагу, габарити вантажу, а також кінцевий пункт призначення для того, щоб наші фахівці правильно вибрали транспортний засіб, підібрали найоптимальніший маршрут слідування. З кожним замовленням працюємо індивідуально. Таким чином, транспортні автоперевезення за допомогою фахівців, співробітників "Грузоперевозки-24" будуть якісними і недорогими. Ми доставляємо вантажі в будь-яке місто Київа.

Зайшовши на сайт "gruzoperevozki-24.kiev.ua", є можливість більш детального ознайомлення з усіма важливими відомостями, інформацією, наприклад з розцінками, графіками, які до речі дуже зручні. У разі виникнення додаткових питань, завжди можна звернутися за допомогою до диспетчерів. Зателефонувати за вказаними номерами телефону, які відзначені в шапці на цьому сайті.

Персоналом вантажників проводиться швидко і якісно розвантаження-навантаження. Вже маємо чималий досвід в даній діяльності. Завдяки цьому досвіду чудово обізнані про всі тонкощі і особливості київських автоперевезень. При оформленні замовлення клієнт (замовник) може бути повністю впевнений у відмінному результаті виконаних робіт. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб всі залишалися задоволені проробленими роботами.

Вантажні перевезення недорого ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення недорого ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Вантажні перевезення недорого по Київу і області та Укрїні чому нас обирають?

Сучасним вантажам пред'являються вимоги по надійній упаковці, в яких не відбудуться пошкодження при процесі їх транспортування. Нами організовуються автоперевезення високого рівня, багаж завжди доставляються без пошкоджень і втрат. Водії автомобілів чудово знають місто, мають чималий досвід водіння. Готові до виконання замовлень будь-якого рівня складності.

Для компанії "Грузоперевозки-24" немає нездійсненних проектів. Всі вантажі завжди дуже надійно і компактно розміщуються в автомашині, з попередньої (за бажанням) пакуванням і спеціальним кріпленням.

Персонал вантажників перебуває в нормальній фізичній формі, легко виконає всі вантажно-розвантажувальні роботи. У випадках самостійної навантаження клієнтом своїх речей, предметів, техніки, надає транспортні засоби за потрібними адресами.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Замовляйте у нас вантажні перевезення недорого по Києву , Київської області та Україні, переконайтеся у всьому вищевикладеному. Вдалих, легких переїздів!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Компанія "Грузоперевозки-24" виконує вантажні перевезення недорого Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.