099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Обухів

Вантажні перевезення Обухів, недорогі автоперевезення меблів, речей, будматеріалів, побутової техніки та інших вантажей по всім районам міста. Швидкі вантажні перевезення Обухів пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без), безкоштовна консультація диспетчерської служби, звертайтесь - допоможемо.

Вантажні перевезення Обухів компанія грузоперевозки-24

Автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24" - швидко та охайно виконує офісні, дачні, квартирні переїзди по місту, передмістям Обухівського району. Дешеві, прозорі ціни на всі послуги транспортування, фіксовані тарифи без прихованих платежів. Щоб замовити та та прорахувати вантажні перевезення Обухів скористайтесь калькулятором вартості переїзду.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Обухів вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Обухів тариф
Інформація о тарифе (ціни)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Обухів

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Обухів номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти компьютерну техніку - (20 сістемних блока та монітори, факс, принтер) та коробки з документами. Перевезти потрібно з міста Обухов, Київська область, вулиці Кузьми Краськова 24 в Київ на вулицю Щекавицька будинок 35, (район Подол). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри техніки та коробок (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Обухів ціна Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю компьютерну техніку та речі в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 49.2 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. В нашому випадку по Київу (17 км), а пробіг автівки якщо більш 10км то до тарифу буде добавлен 7.50 грв за кожен километр, а заміський километраж між Київом та Обухів (32.9км) буде помножет на 15 грв/км "поняття колорейс". Тобто отримуємо ціну 360 + (7 км * 7.50 грв/км) + (32.9 * 15 грв/км) = 906 гривень 00 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Обухові Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Обухів потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Обухів "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Обухів вартість - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Обухів компанією "Грузоперевозки-24" регулярно здійснюються зі столиці та інших міст не тільки Київської області, а й по всій території України. Ні для кого не є секретом те, що більшість населених пунктів не тільки області, а також України не так добре йдуть справи з вантажоперевезеннями, як в самій столиці. Внаслідок чого багатьма жителями часто випробовуються деякі складності з транспортуванням великогабаритних і великовагових вантажів в цих регіонах.

Вантажні перевезення Обухів

Обухів є невеликим містечком, розташованим трохи далі від столиці, ніж більшість її міст-супутників, в сорока п'яти кілометрах. Однак, незважаючи на таку свою віддаленість від Києва, місто, крім усього іншого, вважається добре розвиненим центром промисловості. В Обухові налічується не один десяток працюючих підприємств. Крім того є функціонуючі будівельні, транспортні підприємства та організації. На обухівських підприємствах виробляється, молочна продукція, вапно, картон, силікатні цеглини, пластикові вироби, поролон, вентиляційні конструкції, і інша продукція, що поставляється в багато українські міста. А для реалізації продукції як крути потрібні професійні вантажоперевізники по Обухову. Для цих цілей до вас прийде на допомогу кваліфікована, згуртована команда "Грузоперевозки-24", яка здійснює вантажні перевезення Обухів - Київ та в зворотьному напрямку.

Городок налічує проживають понад тридцять тисяч чоловік, велика частина з яких працює на місцевих підприємствах. Так само як і більшість міст Київської області, Обухів має досить непоганою інфраструктурою. У ньому є діючі школи і дитячі сади, працює поліклініка, доросла і дитяча лікарні, торгові центри, магазини, аптеки, продовольчі, речові ринки.

Вантажні перевезення Обухів - Київ недорого

Вантажні перевезення Обухів які пропонує компанія цілком влаштують не тільки місцевих жителів, а й киян. Компанія "Грузоперевозки-24" пропонує всім скористатися послугами будь-яких наявних в нашому розпорядженні вантажних, вантажопасажирських автомобілів. Ми можемо запропонувати вам скористатися повною мірою послугами вантажного таксі для вантажних перевезеннь в Обухові. Підприємство готове до здійснення перевезень абсолютно будь-яких вантажів з міста Обухова та Обухівського району в будь які населені пункти області та України, включно з Києвом.

Вантажні перевезення Обухів - вантажним таксі недорого

Багатьом людям може дуже стати в нагоді послуги вантажного таксі від "Грузоперевозки-24". Такою послугою можна скористатися тоді, коли у вас проводяться ремонтні роботи в будинках чи квартирах, а будівельні матеріали, в таких випадках зазвичай дешево закуповуються в Києві.

Наприклад, тоді, коли люди дуже сильно обмежені термінами по проведенню ремонту, а хочеться якомога швидше його завершити, щоб необхідні будматеріали своєчасно були доставлені до місця проведення таких робіт. Компанією "Грузоперевозки-24" офіційно гарантується не тільки своєчасна доставка вантажів, але і їх цілковита збереження. Нам можна довірити транспортування керамічної плитки будь-яких світових виробників, душових кабінок, холодильників, а також іншої коштовної санітарної, побутової техніки. Тому, що наші автомашини оснащені особливими дотримуватися конструкціями, які дозволять здійснити транспортування будь-яких тендітних речей, в тому числі великих дзеркал, антикваріату.

Вантажні перевезення Обухів ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Обухів ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Вантажні перевезення Обухів - офісні та квартирні переїзди

Крім того, ми пропонуємо Обухівським, мешканцям Обухівського району допомогу організацію офісних, квартирних, дачних і багатьох інших видів переїздів. Наша команда професіоналів буде проведена не тільки вантажоперевезення ваших речей або меблевих гарнітурів. Наші фахівці високого класу зможуть повністю підготувати багаж до транспортування, справлять вантажно-розвантажувальні роботи ваших речей, з подальшою їх упаковкою, в разі необхідності.

Вантажні перевезення Обухів офісний квартірний переїзд

Таким чином, замовляючи сервіс по офісним, квартирним переїздів, саме у "Грузоперевозки-24" це буде особисто для вас означати, що переїзди більше не стануть маленькими катастрофами. Організаційні та практичні питання, щодо їх реалізації ми готові брати на себе з цілковитим їх здійсненням. Саме наше вантажне таксі запропонує вам високої марки рівень обслуговування, в найкоротші терміни доставить будь-який багаж а знову ж забезпечить їх цілковиту безпеку.

Замовте вантажне таксі "Грузоперевозки-24" в Обухові, в Києві, для того, щоб зберегти свій дорогоцінний час і фінансові кошти.

Ви приємно здивуєтеся, дізнавшись наші переваги :

 • Хороший рівень кваліфікації в сфері вантажоперевезень.
 • Своєчасність в доставці вантажів.
 • Кваліфікований персонал, включаючи бригаду вантажників.
 • Надійний автотранспорт.
 • Прийнятні ціни з гнучкою тарифною сіткою.
 • Відмінний рівень сервісу.
 • Коректність та ввічливість диспетчерської служби.

Переваги вантажні перевезення Обухів автотранспортом "Грузоперевозки-24"

 • Основною перевагою будь-якого автомобільного транспортування в цілому в свою чергу є його високий рівень маневреності.
 • Абсолютно весь багаж може доставлятися безпосередньо до дверей замовників.
 • Чудова можливість постійного проведення будь-яких ремонтних, будівельних робіт, з дрібними партіями вантажів. Аналогічні послуги найбільш актуальні при найрізноманітніших видах переїздів.
Вантажні перевезення по Обухову - дешева вартість.
Послуги

З недавнього часу найбільшу популярність, та великий попит завоювали вантажні автоперевезення по самому місту Обухову. Така зацікавленість була викликана тим, що всі вироблені, особливо нашими автомашинами, автоперевезення виробляються оперативно, швидко, недорого, в суворій відповідності з домовленістю по виконанню ваших замовлень.

Багатьма перевізниками, а особливо "Грузоперевозки-24" проводяться рішуче багато заходів по залученню клієнтів і нарощування потужної клієнтської бази в сфері вантажних перевезень. Візьмемо до прикладу, для наших постійних споживачів надаються найрізноманітніші знижки, розробляються спеціальні гнучкі пільгові тарифні сітки різних напрямках, розширюється межа діяльності в усіх районах київській області наприклад вантажні перевезення Васильків а також вантажні перевезення Обухів в тому числі по Обухівському району. Приемних, легких переїздів!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com