099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення по Києву та області

Вантажні перевезення по Києву та області - пропонує компанія "Грузоперевозки-24", здійснюємо швидке транспортування вантажей а також меблів, побутової техніки, будматеріалів та інших речей по всім районам міста та Київської області. Якщо треба - вантажні перевезення по Києву та області з вантажниками (або без), телефонуйте, звертайтесь - допоможемо.

Вантажні перевезення по Києву та області компанія грузоперевозки-24

Надійна, транспортна компанія "Грузоперевозки-24" - організує та виконує термінові офісні, дачні, квартирні переїзди по столиці та регіону. Недорогі ціни, адекватні тарифи на всі послуги, щоб прорахувати самостійно вантажні перевезення по Києву та області скористайтися зручним калькулятором вартості поїздки, оперативні відповіді на питання оператором.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф від 250 гривень / година
Вантажні перевезення по Києву та області вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина
Ширина 2.4м
Висота 2.4м
Об`єм 34 м³
Вантажопідйомність 5000 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення по Києву та області тариф ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 250 грв
Мінімальне замовлення 3год+подача
Пробіг понад 10км 13 грв/км
Нічний час з 22-00 +250 грв
Додаткова адреса заїзду +125 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
1000 гривень
Машина на 3 години по місту
1270 гривень
Машина на 3години + 1 вантажник
1540 гривень
Машина на 3години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати автоперевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення по Києву та області

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення по Києву та області номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібні вантажні перевезення по Києву та області, щоб перевезти вісім поддонів з продуктами харчування (консерви). Перевезти потрібно з Київа з вулиці Євгенія Харченко будинок 65, колишня Леніна (район Бортничі) в село Гнідин (Київська область, Бориспільський район) на вулицю Центральна 23 а (магазин Фора). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри поддонів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг продуктів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення по Києву та області ціна та вартість Для Ваших цілей підійде велика вантажівка за тарифом (250) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 6м, ширина - 2.4м, об`єм - 34м³, висота - 2.4м), що дозволяє вмістити цей вантаж у вантажний відсік автомобіля. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 7.7 км, отже в тарифі (250) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 13 грв/км. А міжміський кілометраж між Київом - Гнідин буде помножений на подвійний тариф поняття "колорейс" Тобто отримаємо вартість яка складає 1000 + (7.7км * 26 грв/км) = 1200 гривень 20 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Man
 • Mercedes-Benz Actros
 • Isuzu NQR75

Вантажні машини служать для транспортування неймовірно великих, важких або довгих предметів вагою що не перевищує 5000кг. Недорогий тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова цих автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе величезну кількість вантажу. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. А також беруть участь при доставці товарів у маркети, розвозять товар по торговим точкам. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Ефективність цього тарифу то що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно у Києві, області та по усій території України.

Вантажне таксі у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно замовити вантажні перевезення по Києву та області, щоб перевезти наприклад : прості меблі, речі та побутову техніку інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб замовити вантажні перевезення по Києву та області у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення по Києву та області - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення по Києву та області на сьогоднішній день - це одне з найголовніших напрямків у професійній діяльності автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24". Компанія заслужено, визнана однією з лідируючих на загальноукраїнському ринку автотранспортних перевезень. Здійснюємо транспортування різних вантажів по Києву, столичним регіонах (областях), по всіх містах-супутниках Київа, а також по всій території української держави.

Відмінність "Грузоперевозки-24" від схожих транспортних компаній

Вантажні перевезення по Києву та області компанія Грузоперевозки-24Однією з найбільш істотними відмітними характеристиками, якими володіє компанія "Грузоперевозки-24" - це правдивість, справедливість, гранично демократичний підхід до формування тарифної політики. Зокрема, тарифи на більшість послуг, що надаються, менеджери намагаються утримувати мінімально можливими, на стільки, на скільки тільки можливо в нашій країні, з її складною економічною ситуацією. З таким підходом кожна людина може замовити будь-які послуги, такі як, наприклад, недороге вантажне таксі. Що характерно, не тільки ця але і багато інших послуг можуть надаватися цілодобово.

Творчий підхід співробітників, вміле застосування сучасної методології, а також грамотна логістика - цим досягається максимально результативна організація вантажних перевезень. Постійно керівництвом піднімається рівень раніше встановлених найвищих стандартів по обслуговуванню населення. Незмінно підвищуються вимоги, що стосуються всього персоналу працівників транспортної компанії від керівництва до прямих виконавців - обслуговуючого персоналу. Таким чином, виходить, втілювати в дійсність всі вантажні перевезення по Київу та області по будь-яких напрямах з найбільшим комфортом, а також якісно, ​​що неодноразово зазначалося усіма замовниками.

Ціни на послуги вантажні перевезення по Києву та області - найприйнятніші в регіоні

Вантажні перевезення по Києву та області з компанією "Грузоперевозки-24" вважаються найбільш вигідними за словами багатьох замовників, які вже скористалися послугами, причому, не тільки в столиці, а також по усій Київській області в результаті того що всі тарифи цілком відповідають усталеним на ринку цінах . Отже, вони дійсно відображають стан справ в сфері столичних або обласних перевезень. З наявним вельми солідним автопарком, штатом бригади добре тренованих вантажників, а також професійним персоналом диспетчерської служби, який має в своєму розпорядженні відповідної обладнання, підбір необхідних для конкретних замовників автомобілів пройде в буквальному сенсі слова за кілька миттєвостей (хвилин). Завдяки такому всім замовникам не доводиться годинами висиджувати в очікуванні потрібних для них транспортних засобів. Таким чином, при узгоджених діях всього колективу однодумців компанією пропонується всім своїм споживачам найбільш прийнятну вартість на різні види транспортування. Менеджмент підприємства звертає увагу всіх своїх постійних клієнтів про те, що вся тарифікація за послугою «вантажні перевезення по Києву та області» ще залишається на колишньому, мінімальному рівні, причому, незважаючи що безперервно підвищуються ціни на все.

Вантажні перевезення по Києву та області "Грузоперевозки-24" - займаємося в основному такими послугами недорого:

 • Офісними, квартирними, заміськими, або дачними переїздами різноманітних масштабів.
 • Транспортування великої побутової техніки, холодильників, меблів, електроніки.
 • Транспортування різних музичних інструментів, зокрема, роялів, піаніно.
 • Доставкою домашніх улюбленців, великих рослин, речей.
 • Доставкою товарів по торговим точкам Києва чи області.
 • Вивезенням будівельного сміття.
 • Наданням автомобілів виключно в строго зазначені години.
 • Оперативними, якісними виконаними розвантажувально-навантажувальних роботами.
 • Іншими видами автотранспортування.

Де знайти вантажне таксі найдоступніше для здійснення вантажні перевезення по Києву та області

Вантажні перевезення по Києву та області ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення по Києву та області ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Вантажні перевезення по Києву та області послугиВантажні перевезення по Києву та області щодня, цілодобово здійснюються безліччю водіїв що працюють у вантажному таксі компанії "Грузоперевозки-24". Багато замовників, клієнти, або партнери компанії забезпечуються високоякісними, до того ж зовсім дешевими послугами пов'язаними з переїздами або переселеннями. Вантажне таксі компанії в даний час вважається найоптимальнішим, гранично доступним для здійснення будь-яких видів вантажних перевезень по столиці та Київської області.

"Грузоперевозки-24" має в розпорядженні автомобілі, призначені для виконання послуги вантажні перевезення по Києву та області а також найрізноманітніших завдань в тому числі з послугами вантажників. У гаражі безліч автомашин від вантажопасажирських до вантажних мікроавтобусів, наприклад, найпопулярніша Газель, а також цілий ряд імпортних транспортних вантажних засобів. При великому різноманітті мікроавтобусів, завжди є можливість замовити будь-які транспортні послуги з підбором автомашини, призначеної виключно для вирішення проблем конкретного замовника. Будь-який замовник навіть сам зможе підібрати собі автомашину потрібної йому марки, модифікації або вантажопідйомності прямо на сайті. Вся потрібна інформація написана, уся тарифна сітка викладена в буквальному сенсі. Краще звичайно ж, якщо споживач попередньо проконсультується з менеджерами або диспетчерами. Найважливішими перевагами автомобілів що надаються є їх цінова доступність, маневреність, вміння проїхати в таких місцевостях, де великими вантажними машинами неможливо пробратися.

Вантажні перевезення по Києву та області сфера діяльності.

Вантажні перевезення по Києву та області компанія вантажне таксі Грузоперевозки-24Простота в роботі - головна перевага "Грузоперевозки-24" яка здійснює вантажні перевезення по Києву та області за такими районами:

 • Броварський
 • Богуславський
 • Бородянський
 • Бориспільський
 • Білоцерківський
 • Баришівський
 • Вишгородський
 • Володарський
 • Васильківський
 • Згуровський
 • Іванківський
 • Обухівський
 • Києво-Святошинський
 • Кагарлигскій
 • Поліський
 • Макарівський
 • Переяслав-Хмельницький
 • Миронівський
 • Сквирський
 • Ракитянський
 • Ставищенський
 • Фастівський
 • Таращанський
 • Яготинський
 • Тетіївський

Вантажне таксі, щоб виконати вантажні перевезення по Києву та області компанією надається досить нескладно. Єдине, що має бути зроблено замовнику, це всього лише звернутися в компанію "Грузоперевозки-24", зателефонувати по вказаним номерам або через сайт. Диспетчерська служба все роз'яснить в деталях. Більш того, навіть представить багато потрібних рекомендацій щодо оптимізації з підбором автомашин для конкретного виду транспортування. Головним чином, потрібно просто вказати, обсяг транспортованого вантажу, а також місце для розвантаження-навантаження. Слід пам'ятати, що від вантажопідйомності автомобілів, відстані до об'єктів прямо залежить кінцева ціна послуги. А перевізник своєчасно подасть авто, якісно обслужить, швидко перевезе, свого замовника. Власне все це допомагає надавати відносно дешеві послуги. До того ж вантажні перевезення по Києву та області від "Грузоперевозки-24" забезпечують стабільні, тісні взаємні відношення між усіма постійними клієнтами.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Компанія "Грузоперевозки-24" виконує вантажні перевезення по Києву та області : Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.