099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажники Київ

Вантажники Київ та Київська область - від компанії "Грузоперевозки-24" це надійне завантаження - розвантаження меблів, речей, будматеріалів, побутової техніки, вантажу. Комплексні недорогі перевезення пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугою вантажники Київ (або без), (збирання/розбирання), безкоштовна консультація.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Вантажник від 80 гривень/година
Вантажники Київ цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Ціни на послуги
Робота 1 година від 80 грв
Мін замовлення 2 години
Без ліфта 10грв/поверх
Підйом/Спуск 10грв/поверх
Тонаж 1000кг 200грв/т
Робочий без авто +40грв за приїзд
Вантажники Київ вартість робот
Інформація о тарифе
Пакування договірна
Час їзди за містом 40грв/година
Збирання/розбирання меблів договірна
Нічний час з 22:00-8:00 +80 грв
Час приїзда на адресу від 30 до 60 хвилин
160 гривень
Вантажник на 2 години
240 гривень
Вантажник на 3 години
320 гривень
Вантажник на 4 години
Додаткові дані
Специфічні роботи
 • Прибирання/винос будівельного сміття.
 • Розбирання/збирання меблів.
 • Складні роботи у важких умовах.
 • Нестандартні такелажні роботи.
 • Складські, побутові, промислові розвантаження - навантаження.
 • Перевезення піаніно.
 • Важливо:Робітники, які виконують ці особливі послуги як і інші, з прибирання та виносу будівельних відходів, перенесення вантажу що перевищує (100 кг) до цього тарифу не належать. Їх коефіцієнт праці розраховується по іншому в залежності від об'єкта, поверховості, обсягу робіт.
Вантажники : приклад вартості

Припустимо Ви бажаєте перевезти кухонну шафу (0.90*0.60*0.60), стіл розмірами (1.20*0.60*0.90) та маленький холодильник (1.20). Вантажники Київ розрахунок вартості Не знаєте як вибрати автомобіль і скільки вантажників буде потрібно, щоб перенести шафу, стіл та холодильник. Все дуже легко !, насправді. На цьому сайті при виборі транспортного засобу в розділі характеристика автомобіля є пункти: довжина, ширина, висота по цим параметрам і вибирайте потрібний автомобіль, мікроавтобус чи вантажівку. В цьому випадку, якщо перевозити холодильник в вертикальном положенні (стоя), шафу лежачі та стіл цілком достатньо буде будь-якої модифікації мікроавтобуса "120 тарифу". З авто визначилися, тепер перейдемо до кількості робочих які завантажать та розвантажать, перенесуть в помешкання. Т.к розміри техніки значні і одна людина руками не охопить, за цим слід, що потрібно дві людини. Ось і все, арифметика проста. Абсолютно всі ціни на послуги вантажників розписані, всі нюанси враховані. У випадках, коли велика кількість перевезених речей або будь-якого вантажу і Ви не в змозі розрахувати скільки буде потрібно робітників, телефонуйте в диспетчерську службу, завжди будемо раді Вам відповісти та допомогти. Легких Вам переїздів !!!

Вантажники Київ недорого або в Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - наприклад перенести, завантажити/розвантажити всілякий вантаж, перевезти просто меблі або інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити послугу вантажники Київ та область, потрібно зателефонувати і повідомити оператору наступне:

Оператори диспетчерської служби вантажники Київ
 • З якої адреси і куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка - оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).
Замовити вантажники Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послуги вантажники недорого Київ, Київська область та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки 20м³ - 120м³ (3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення, машини - тарифи

Тариф 85. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 95. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 100. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 125. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 150. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 165. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 230. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажники Київ дешево, як послуга стає все більш популярною у киян, а також мешканців прилеглих до столиці міст-супутників. Причому, останнім часом люди замовляють не просто напівпрофесіоналів для того, щоб перенести який-небудь вантаж до транспортного засобу та потім з нього перекласти тягар (вантаж) в нове місце. Зараз стали популярними замовлення на дужих працівників (навантаження / розвантаження) для будь-якої вантажної перевезенні по Києву, у професійних транспортних компаній. Одним з таких професійних перевізників є автокомпанія "Грузоперевозки-24", яке є лідером (в галузі вантажних перевезень) - (меблів, речей, будматеріалів, побутової техніки, промислових, продуктових і інших вантажів). А взагалі багато експертів рекомендують, щоб наприклад, переїзди (квартирні, офісні, дачні) будь-яких масштабів більше не ставали неконтрольованими, стихійними лихами відразу звертатися за допомогою до київського автоперевізника "Грузоперевозки-24".Вантажники Київ Грузоперевозки-24 В такому випадку всі вантажі які транспортуються , будуть доставлені не тільки вчасно, але також в повній цілості. Тоді не доведеться окремо оплачувати послугу вантажники Київ, а окремо вантажне таксі, для того, щоб перевезти, наприклад, дорогу імпортну меблі чи великий будівельний інструмент. Ціна кожної окремої послуги в будь-якому випадку буде вище, ніж комплексний підхід, наприклад, якщо передбачається перевезення старої, колишньої вживанні меблів, в заміський будиночок, на дачу.

Вантажники Київ та Київська область від компанії "Грузоперевозки-24".

Київ - це не тільки найбільший торгово-транзитний центр, але також столиця України. До мегаполіса завжди не зайвою буде постійна робоча сила, яку може надати так званий «некваліфікований» персонал, який з'їжджається, причому не лише з усієї нашої країни. Такому розвиненому економічному центру завжди потрібні будуть фахівці, менеджери, продавці, різноробочі, а також вантажники Київ, причому недорого. Кожен день в місті та прилеглих містах Київської області відбувається навантаження, поставка товарів, здійснюються різноманітні операції. Незважаючи на безліч проблем, в тому числі економічних, столиця розвивається, а значить, потребує різноробочих. Власне фахівці з вантажно-розвантажувальних робіт або в простолюдді вантажники, цілком можуть відповідати всім високим вимогам, які диктуються реаліями сьогодення. Але одна маленька поправка. Такі досвідчені професіонали, як правило, на вагу золота. Їх неможливо знайти, просто зателефонувавши за номером телефону, знайденому в одному з рекламних буклетів, газетних оголошеннях. Головним чином такі фахівці давно працюють в спеціалізованих компаніях або ж є персоналом автотранспортних підприємств. Всі вони - це українські громадяни, що також вважається важливим, особливо в зв'язку з напруженою обстановкою не тільки на сході чи півдні країни, але також в самому мегаполісі. У таких компаніях всі співробітники чудово проінформовані з питань дотримання техніки безпеки при проведенні розвантажувально-навантажувальних робіт. Відомі в столиці перевізники головним чином відбирають для себе міцних, витривалих, роками перевірених відповідальних працівників. До речі, саме такі співробітники складають кістяк команди професіоналів компанії "Грузоперевозки-24".

Вантажники Київ - послуги.

Вантажники Київ приймають участь в :

 • Вантажно-розвантажувальних роботах з клієнтськими вантажами в місцях їх безпосереднього завантаження-вивантаження.
 • Термінових роботах по розвантаженню автотранспортних засобів вантажівок чи фур, а також на залізничному транспорті, розвантажуючи-завантажуючи вантажні вагони, контейнери.
 • Сортувальних, фасувальних, товаро-пакувальних, а також маркувальних заходах.
 • Організації, здійсненні квартирних, дачних, офісних переїздів.
 • Загальних такелажних заходах, зокрема, пов'язаними з перевезенням великогабаритних, важких предметів, це можуть бути також сейфи, банкомати, музичні інструменти (рояль чи піаніно).
 • Роботи пов'язані з вивезенням та виносом будівельного сміття.
 • Інших раніше обумовлених роботах та інших видів роботи.

Будь-який приватний підприємець чи бізнесмен, незважаючи на його приналежність до певного виду своєї професійної діяльності, завжди буде надзвичайно вимогливим до відповідальності при виконанні тих послуг, якими він користується. Причому це цілком природно, адже, цього ж вимагають від нього або його фірми чи компанії, а клієнти завжди мають рацію - це аксіома. Чи не будуть винятком будь-які вантажі перевезення по Київу, але найбільше це торкнеться власне виконавців, якими, в кінцевому рахунку, виявляться саме вантажники Київ, адже все, як то кажуть «в їх руках». Більш того, не так важливо чи буде потрібна тільки перевезення вантажу, вантажне таксі чи тільки працівники всі заходи за участю таких повинні пройти охайно, швидко, без затримок.Вантажники Київ послуги Сувора реальність така, що ні від багатьох автопідприємств можуть надійти гарантії суворого дотримання термінів виконання замовлень. А що вже говорити про демократичний та справедливому ціноутворенні? Іноді ціна на послуги від однієї компанії, причому не найвідомішою в місті чи компанії-новачка на цьому терені може бути такою ж, як вартість на вантажне таксі разом з (одним, двома різноробочими). Тому якщо передбачувані замовники побажають, щоб будь-які їх вантажні перевезення з працівниками пройшли успішно, до того ж без зайвих матеріальних чи моральних витрат, не слід прагнути до невиправданої економії. Фахівці в сфері вантажних перевезень рекомендують не кидатися на перші-ліпші дешеві пропозиції. Адже, як відомо скупим доведеться платити як мінімум двічі.

Компанія "Грузоперевозки-24" пропонує послуги вантажники Київ недорого, досвідчена бригада з легкістю може впоратися з:

 • Навантаженням - розвантаженням.
 • Збиранням-розбиранням меблів.
 • Будь-якими демонтажними роботами.
 • Такелажні, монтажні роботи.
 • Підйомом по поверхах меблювання або інших великогабаритних, (будівельних, промислових) предметів, або елементів їх конструкцій.

З більш детальною інформацією про можливості компанії, а також про додаткові послуги, які можуть надати вантажники Київ недорого можна ознайомитися на сайті та у операторів диспетчерської служби компанії "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com