099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажопасажирське таксі Київ

Вантажопасажирське таксі Київ цілодобові вантажні та пасажирські перевезення по Київу та області компанія "Грузоперевозки-24". Швидка подача пікапа, мікроавтобуса, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) у будь який район міста (області). Потрібен переїзд або щось перевезти замовляйте - вантажопасажирське таксі Київ телефонуйте, допоможемо.

Вантажопасажирське таксі Київ компанія грузоперевозки-24

Пасажирське/вантажне/вантажопасажирське таксі "Грузоперевозки-24" здійснює термінові перевезення як пасажирів, так і вантажу : меблів, речей, техніки, будматеріалів з послугами вантажників (за бажанням) по місту, передмістю. Дешева ціна на вантажопасажирське таксі Київ, приємні тарифи, сервіс прорахунку вартості поїздки диспетчерською службою.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 110 гривень / година
Вантажопасажирське таксі Київ тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 2.4м
Ширина 1.5м
Висота 1.4м
Об`єм 5 м³
Вантажопідйомність 800 кг
Пасажирські місця 2
Вантажопасажирське таксі Київ ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 110 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +110 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Приїзд на адресу від 30 до 60хв
330 гривень
Машина на 2 години по місту
490 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
650 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажопасажирське таксі Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажопасажирське таксі Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам необхідно вантажопасажирське таксі, щоб здійснити квартирний переїзд з особистими речами та трьох пасажирів. Переїхати треба з Київа з вулиці Олександра Архипенка будинок 3 (колишня Мати Залки, район Оболонь) у Вишгород, Київська область на вулицю Кургузова буд 20. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри речей (ширина * довжина) та кількість, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажопасажирське таксі Київ вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (110), габарити вантажного відсіку (довжина - 2.4м, ширина - 1.5м, обсяг - 5м³), що дозволяє вмістити ці речі та має 3 пасажирськи місця. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 14.8 км, отже в тарифі (110) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7.50 грв/км по Київу, а заміський пробіг (6.9 км між Київ-Вишгород) мікроавтобуса буде помножен на 2 "поняття колорейс", тобто отримаємо вартість 330 + (6.9 км * 15 грв/км) = 433 гривні 50 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Trafic (Long)
 • Volkswagen Transporter T4, T5
 • Opel Vivaro
 • Ford Transit
 • Mercedes Vito
 • Nissan Primastar

Мікроавтобуси цього тарифу неперевершено впораються з перевезенням таких предметів: шафи у розібраному стані, стандартну софу, диван-книжку, кілька крісел, музичну апаратуру, тренажери спортивні, меблевий гарнітур, мопеди та велосипеди, столи та стільці, взагалі поміщає у себе два піддону. Чудово проїдуть у таких важких місцях як: у багатоповерхових гаражах, у підземних парковках маркетів, йому не створять перешкоду обмежувачі висоти (шлагбауми) при в'їзді на подвір'я житлових будинків. Зручні, швидкохідні, високоманеврені.

Вантажопасажирське таксі Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажопасажирське таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажопасажирське таксі Київ компанії "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажопасажирське таксі Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажопасажирське таксі Київ – це одна з превеликого безлічі популярних послуг, що надаються автотранспортним підприємством "Грузоперевозки-24".Вантажопасажирське таксі Київ Як відомо багатьом киянам або людям що тимчасово мешкають у столиці, так чи інакше, доводиться зустрічатися з необхідними автоперевезеннями. Причому це не обов'язково повинні бути квартирні, офісні переїзди. Часом доводиться просто перевозити велику кількість важких, великогабаритних речей, предметів. Так, використовуючи вантажне таксі у Києві "Грузоперевозки-24", будь-які переміщення, пов'язані з перевезенням вантажів можуть бути легко виконані. Наприклад, це можуть побутові вантажні перевезення, або пов'язані зі зміною місця проживання, або які-небудь інші, визначені виробничою діяльністю. Який би не була мотивація людей скоєння вантажних перевезень, при всьому при тому основні характеристики таких заходів завжди повинні залишатися незмінними. А це означає, що транспортування необхідних речей, предметів, вантажів повинна здійснюватися в найкоротші терміни, при цьому неодмінно повинна забезпечуватися їх абсолютна безпека. Особливо, найважливіше значення має надаватися питання, які пов'язані з безпекою вантажів при транспортуванні їх на великі відстані. Тому що, ні для кого не є секретом, що під час перевезення може статися все, що завгодно, а проконтролювати всі етапи вантажних перевезень самостійно, одній людині буде не під силу.

Знавці рекомендують вантажопасажирське таксі Київ "Грузоперевозки-24"

Вантажопасажирське таксі Київ нерідко замовляються підприємцями для здійснення вантажопасажирських перевезень, які чудово розбираються у всіх тонкощах, «підводних течіях», розцінках. Багато з таких приватних підприємців, як правило, віддають перевагу користуванню послугами київського вантажопасажирського таксі цілодобово.Вантажопасажирське таксі Київ послуги Тому що робота в них зазвичай організована так, що при самій номінальної вартості, всі послуги надаються швидко, з комфортом для всіх, навіть самим вимогливим замовників. Внаслідок цих, а також багатьох інших значних факторів ця сфера автотранспортних послуг стабільно затребувана не тільки одними жителями столиці а також з її передмістями. Цією сферою діяльності також зацікавилися багато промислових підприємств, громадські організації, більшість видів бізнесу, в останні роки волонтери.

Вантажопасажирське таксі Київ відмінності від звичайного

Найголовнішими особливостями надання таких послуг є:

 • Терміновість виклику будь-якого вантажопасажирського автомобіля (30-40 хвилин), за аналогією із замовленням звичайного легкового таксі. Автомобіль прибуде швидко, точно в зазначений час.
 • Широкий вибір автотранспорту (вантажопасажирські та вантажні мікроавтобуси) самої різноманітної вантажопідйомності або комплектації, чисельність пасажирів може варіюватися від 2 пасадочних місць до 18 місць.
 • Ефективний вибір відповідного автомобіля для кожного окремого випадку за допомогою диспетчерської служби "Грузоперевозки-24". Так як відсутня необхідність у тимчасових витратах, при самостійних, надзвичайно утомливих пошуках відповідного автомобіля, перегляді безлічі газетних оголошень, реклами, або відвідуванні незліченних відповідних сайтів.
 • Фіксована, заявлена недорога вартість, як правило, стабільна ціна.
 • Допустимість при складанні комплексного замовлення (кількох додаткових послуг) залучити необхідну кількість професійних вантажників.
 • Можливість замовнику, а також всім членам його сім'ї а також і їх улюблених вихованців (домашні тварини) безкоштовно проїхати до місця проведення замовлених робіт або супроводжувати вантаж, або особисто керувати роботою вантажників. Як правило, в вантажопасажирських мікроавтобусах є від 2 до п'яті посадочних місць, а вони можуть бути використані замовником на його розсуд. Наприклад, взяти кількох вантажників для проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Вантажопасажирське таксі Київ ціна та переваги компанії "Грузоперевозки-24":

 • Автомобіль або вантажопасажирський мікроавтобус прибуде якраз в той момент, коли він дійсно буде затребуваний. Потрібно тільки зателефонувати, як мікроавтобус прибуде до місця призначення приблизно на протязі від тридцяті-сорока хвилин з подання або складання замовлення.
 • Стрімкість, надійність будь-якої доставки. Всі співробітники компанії мають чималий досвід роботи, чудово знають всі маршрути руху, а також всі об'їзні шляхи. Наприклад, при отриманні замовлення, водій легко мине пробки, самим найкоротшим шляхом, вчасно прибуде до місця вказаною в заявці.
 • Незважаючи на оперативність при обслуговуванні клієнтів (замовників), роботу кваліфікованого персоналу, цінова політика компанії перебуває на цілком доступному рівні, всі ціни помірні, реальні, адекватні.
 • Компанією пропонуються додаткові або ж альтернативні послуги, з якими можна чимало заощадити. Так, може бути запропонований відразу повний комплекс розвантажувально-навантажувальних заходів. Замовляючи комплексну послугу по транспортуванню великогабаритних або важких вантажів, автомобіль може прибути з бригадою вантажників від двох чоловік до 5.
Вантажопасажирське таксі Київ ціна
Вантажопасажирське таксі Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Компанія вантажопасажирське таксі Київ "Грузоперевозки-24" завжди готова до виконання будь-яких, навіть несподіваних побажань від замовників. Наприклад, може бути надано виключно непалящий водій, мікроавтобус зі спеціально оснащеним багажником на даху, механізмом для вертикального спецкріплення. Можуть бути надані спеціальні вантажно-пасажирські мікроавтобуси, які мають місця для членів сім'ї замовника.

Вантажопасажирське таксі Київ - вартість.

Вантажопасажирське таксі Київ недорога вартість

Вантажопасажирське таксі Київ від компанії "Грузоперевозки-24" яка виконує всі вантажопасажирські перевезення досить-таки дешево, по цілком реальним, розумним цінам. Менеджмент підприємства впевнено розвиває бізнес, цілоспрямовано балансуючи між замовниками та виконавцями. Безперервно ведеться контроль над новітніми тенденціями ринку автоперевезень. Цілковита командна, згуртованість, ефективне керівництво, найсучасніше програмне оснащення в диспетчерській службі, професіоналізм водіїв, вантажників - це все те, що компанія вже зараз пропонує всім своїм замовникам. А для постійних замовників найдемократичніші, розумно-помірні ціни. Водії завжди знаходяться в межах міста Київа або прилеглої міської межі Київська область, тому завжди можуть взяти найближчі до свого місце знаходження замовлення, що згодом вплине на час прибуття мікроавтобуса, а також остаточну вартість замовлення.

Завдяки напрацьованого багатьма роками практичного досвіду в сфері логістики перевезень, компанія "Грузоперевозки-24" пропонує найвищу ступінь обслуговування при привабливих цінах на послуги вантажопасажирське таксі Київ, роблячи процес перевезень доступним, дешевим.

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Компанія "Грузоперевозки-24" вантажопасажирське таксі Київ виконує перевезення пасажирів чи вантажу - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.