099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Замовити переїзд квартири

Замовити переїзд квартири - пропонує компанія "Грузоперевозки-24" яка здійснює квартирні переїзди по Київу та (області). Швидкі перевезення меблів, побутової техніки, речей по різним районам міста. Якщо, терміново потрібно - замовити переїзд квартири з послугами вантажників (або без), звертайтесь, безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Замовити переїзд квартири недорого грузоперевозки-24

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" надає та організує транспортування майна по Київу, Київської області автівками : пікапи, мікроавтобуси, Газелі, машини (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 2т 3т 5т). Найдешеві ціни, фіксовані тарифи, можливість самостійного прорахунку собівартості перевезення. Щоб замовити переїзд квартири - телефонуйте за вказаними номерами телефонів.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф від 250 гривень / година
Замовити переїзд квартири вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина
Ширина 2.4м
Висота 2.4м
Об`єм 34 м³
Вантажопідйомність 5000 кг
Пасажирські місця 2
Замовити переїзд квартири ціна тарифа
Інформація о тарифе
Подача машини 250 грв
Мінімальне замовлення 3год+подача
Пробіг понад 10км 13 грв/км
Нічний час з 22-00 +250 грв
Додаткова адреса заїзду +125 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
1000 гривень
Машина на 3 години по місту
1270 гривень
Машина на 3 години + 1 вантажник
1540 гривень
Машина на 3 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Замовити переїзд квартири оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити переїзд квартири номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно замовити переїзд квартири, щоб перевезти меблі, побутову техніку та речі з одниєї квартири в іншу у кількості (одна шафа, стіл, 6 стільців, 2 крісла, 2 ліжка, диван, холодильник, пральна машина та особисті речі у валізах). Перевезти все це потрібно по Київу з вулиці Тешебаєва будинок 23 (район Нівки) на вулицю Дехтярівська будинок 7 (район Лук'янівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та техніки (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Замовити переїзд квартири ціна та вартість Для Ваших цілей підійде велика вантажна машина за тарифом (250) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 6м, ширина - 2.4м, об`єм - 34м³, висота - 2.4м), що дозволяє вмістити цей вантаж у вантажний відсік автомобіля. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 5.9 км, отже в тарифі (250) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 13 грв/км. Тобто вартість перевезення меблів, побутової техніки та речей у вантажному таксі дорівнює 1000 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Man
 • Mercedes-Benz Actros
 • Isuzu NQR75

Вантажні машини служать для транспортування неймовірно великих, важких або довгих предметів вагою що не перевищує 5000кг. Недорогий тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова цих автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе величезну кількість вантажу. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. А також беруть участь при доставці товарів у маркети, розвозять товар по торговим точкам. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Ефективність цього тарифу то що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно у Києві, області та по усій території України.

Вантажне таксі у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно замовити переїзд квартири, щоб перевезти наприклад : прості меблі, речі та побутову техніку інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб замовити переїзд квартири та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Замовити переїзд квартири ціна - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Замовити переїзд квартири у нинішній час в Києві або у будь-якому іншому населеному пункті України вже не представляє завеликих труднощів. Зараз майже кожне професійне транспортне підприємство, яке спеціалізується на виконанні багатьох типів вантажних перевезень, зможе заявити про те, що тільки воно одне зможе це зробити. Проте чи так це насправді, чи дійсно автоперевізник зможе якісно впоратися з такою на перший погляд простим завданням?

Замовити переїзд квартириЗдійснити вантажні перевезення у Києві для компанії "Грузоперевозки-24" є основоположним напрямком в її буденному, професійної діяльності. Маємо у своєму розпорядженні найсучаснішу матеріально-технічну базу, висококваліфікований персонал співробітників, які завжди сумлінно виконують свої функціональні обов'язки. Багаторічний досвід практичної діяльності, професійну майстерність кожного окремого співробітника, доведене до досконалості, гарантуємо забезпечення найвищого рівня безпеки при транспортуванні будь-яких вантажів.

Що зробити щоб замовити переїзд квартири недорого?

Замовити переїзд квартири, така думка цілком ймовірно приходила багатьом людям, яким хоча б один раз в житті пощастило зіткнутися з такою неймовірною подією як квартирний переїзд? Такі «щасливчики» напевно знають, що це дуже клопітний захід, який може порушити на якийсь період часу буденний порядок життя, а також легко може вивести з рівноваги.

Але ж правда, доведеться стільки всього зробити:

 • Скласти та пакувати велику кількість речей.
 • Розібрати, зібрати меблі.
 • Потурбуватися про збереження крихких речей або цінностей.
 • Знайти гідного автоперевізника.
 • Ознайомитися з послугами перевізника.
 • Зуміти обговорити все до дрібниць з перевізником.
 • А як не упустити щось що не врахували?

Причому це тільки малий перелік питань, якщо людина прийняла рішення скористатися послугами професійного перевізника, який все, до найменшої дрібниці може взяти на себе. А скільки питань може виникнути у нього, якщо він вирішить, що ніякого замовлення йому не потрібно, що він впорається самостійно або друзі, сусіди зможуть допомогти? А де взяти вантажівку, та побільше, щоб за одне перевезення все відвезти? Ось, наприклад, чому останнім часом все частіше ті, у кого намічаються переїзди, звертаються до компаній, які надають комплекс послуг, пов'язаних з переїздами.

Замовити переїзд квартири у компанії "Грузоперевозки-24"

Замовити переїзд квартири Грузоперевозки-24Київська автотранспортна компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24" є мувінгової компанією, яка займається реалізацією різних видів вантажних перевезень. Завдяки своєму напрацьованого досвіду успішно вирішуємо будь-які завдання, пов'язані з квартирними, офісними переїздами. Досвідченими фахівцями, після оформлення заявки будуть взяті на себе всі обов'язки по організації, реалізації квартирного переїзду. Співробітниками будуть триматися під абсолютним контролем всі етапи цього заходу, А самому замовнику буде потрібно всього лише призначити дату, час того коли він планує здійснення самого процесу переїзда.

Замовити переїзд квартири ціна на "вантажне таксі"
Замовити переїзд квартири ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Замовити переїзд квартири, комплексне обслуговування

Компанією "Грузоперевозки-24" високо цінується час замовників, тому готові запропонувати цілий комплекс додаткових послуг, які переважно є візитною карткою.

Власне це здійснення:

 • Проведення підготовчих до переїзду робіт: розбирання меблів, пакування речей, навантаження в вантажне таксі - перевезення.
 • Ручне пересування речей по поверхах при потребі (всі умови заздалегідь обумовлюються з менеджментом або диспетчерською службою).
 • Підготовка, перевезення побутової техніки, інших приладів.
 • Можливості вивезення з подальшої утилізації застарілих меблів.
 • Слідом за переїздом, розпакуванням усіх перевезених речей, прибирання квартири, вивезення сміття, пакувального матеріалу, робочими.

Замовити переїзд квартири - початок роботи

Всі квартирні перевезення складаються з декількох етапів. Перш за все, це початкові етапи, які зазвичай можуть включати в себе підготовку меблів, електротехніки, особистих речей, їх пакування, в тому числі особливе пакування крихких або особливо цінних речей. При використанні високоякісних, професійних пакувальних матеріалів буде здійснено надійне запобігання випадкових пошкоджень підготовленого до перевезення майна в процесі вантажно-розвантажувальних робіт або в ході транспортування. Бажано звернути увагу на те, що про пакування варто було б потурбуватися завчасно. Зокрема відвести на цей захід досить-таки багато часу, щоб все було ретельно спаковано, промаркировано, кожна деталь була б на своєму місці. Звичайно, при бажанні замовника, компанія з надасть йому всі найнеобхідніші для цього пакувальні матеріали: картон, папір, гофровану плівку, скотч, коробки... Однак навіщо самим виробляти такі тривалі, болісні, нудні роботи, якщо навіть все це можна довірити досвідченим працівникам компанії?

Замовити переїзд квартири - перевезення меблів, ціна

Замовити переїзд квартири цінаКомпанія "Грузоперевозки-24" має у своєму розпорядженні цілий арсенал найрізноманітніших, багатофункціональних вантажних автомобілів та мікроавтобусів для транспортування вантажів з будь-якими габаритами або масою, залежно від масштабності квартирного переїзду. Проте, у більшості випадків застосовуються автомашини з малою місткістю. Весь автомобільний транспорт чистий, обладнаний спеціальними ременями, кріпильними пристосуваннями для надійного фіксування вантажів, щоб запобігти будь б то не було пошкодження їх в період руху.

Крім того, спеціально, для перевезення меблів в автопарку передбачені автомобілі "меблівози". Однак трапляється так, що не завжди потрібно здійснювати перевезення великої кількості речей. Наприклад, всього лише перевезти тільки що придбану нову велику побутову техніку з гіпермаркету для нової квартири додому або перевезти деякий елементи декору для нової обстановки. Для таких цілей досвідчені перевізники зазвичай пропонують вантажне таксі недорого, яке також можна замовити як додаткову повноцінну послугу. Всі розцінки на послуги добре розписані на сайті, вибравши потрібний автомобіль Ви можете вивчити всю інформацію даного тарифу, ціни та інше.

Для того щоб замовити переїзд квартири у компанії "Грузоперевозки-24", а також для отримання більш докладних відомостей про надані знижки, бонуси, акції для своїх клієнтів - зв'яжіться з диспетчерською службою або менеджерами компанії за вказаними телефонами на сайті.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Замовити переїзд квартири недорого у компанії "Грузоперевозки-24" можливо - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.