099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Замовити вантажне таксі Київ

Замовити вантажне таксі Київ швидко, недорого та цілодобово завжди можна у компаніі "Грузоперевозки-24", надійні, якісні перевезення речей, меблів, побутової техніки, будівельних метеріалів та вантажей по Київу, Київської області. Якщо требо терміново, дешево замовити вантажне таксі Київ з послугами (або без) вантажників - дзвонить, допоможемо.

Замовити вантажне таксі Київ грузоперевозки-24

Компанія надає послуги - вантажні перевезення по місту та передмістю, автівками : пікапи, мікроавтобуси, вантажівки (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 2т 3т 5т). Швидке транспортування майна кожного дня, самостійний сервіс розрахунку вартості переїзду. Бажаєте замовити вантажне таксі Київ телефонуйте, доступні, недорогі ціни, фіксовані тарифи, консультація диспетчера.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Замовити вантажне таксі Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Замовити вантажне таксі Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Замовити вантажне таксі Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти особисті речи та підростковий матрац розмірами (довжиною 1.50 метра, ширина 0.70м). Перевезти потрібно по Київу з вулиці Кутузова будинок 4 (район Печерськ) на вулицю Санаторна будинок 15 (район Дарница). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри матраца (Висота * ширина * довжина)та речей можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей та матраца повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Замовити вантажне таксі Київ ціна вартість Для Ваших цілей підійде автомобіль (пікап) за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити ці речі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 11.1 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, тобто отримуємо ціну 300 + (1.1 км * 7 грв/км) = 307 гривень 70 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - замовити вантажне таксі Київ, щоб наприклад перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Замовити вантажне таксі Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип буса - один з лідерів вантажоперевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Замовити вантажне таксі Київ зараз можливо недорого у будь-який зручний для киянина або гостя столиці час: вдень або вночі, у вихідні або святкові дні. Це дуже зручний засіб перевезення меблів, техніки, речей які нелегко нести в руках переміщаючись по місту. Як правило, необхідність у ньому може виникнути тоді, коли під рукою немає автомобіля відповідного для перевезення чогось, або якщо багаж не вміщюється у багажнику звичайного легковика.Замовити вантажне таксі Київ компанія Грузоперевозки-24

Це можуть бути випадки, коли потрібно перевезти:

 • Особисті речі
 • Пральну або посудомийну машину.
 • Рояль або піаніно.
 • Холодильник.
 • Будівельні матеріали
 • Меблі
 • Автомобільні запчастини
 • Мопед, скутер або велосипед.
 • Промислові товари
 • Музичну апаратуру
 • Дрібну сільгосп техніку
 • Дробини
 • Великі запчастини

Як замовити вантажне таксі Київ

Можна замовити вантажне таксі Київ одним із зручних способів:

 • Зателефонувати в компанію "Грузоперевозки-24". Номери для замовлення можна побачити вгорі та внизу сторінки, а також в розділі "Контакти".
 • Замовити послугу «зворотний дзвінок». Можна не витрачатися на телефонний дзвінок! Просто натиснути на зелену кнопку "Замовити дзвінок" у верхній частині сторінки, після цього замовнику швидко зателефонують.
 • Замовити вантажне таксі Київ онлайн. Заповнюється на сайті форма, вказується початок, кінець маршруту, залишається контактний номер. Диспетчер передзвонює замовнику тільки для підтвердження замовлення, а також для узгодження ціни.
Замовити вантажне таксі Київ диспетчерська служба

Диспетчерська служба автопідприємства "Грузоперевозки-24" працює цілодобово без вихідних. Виконується перевезення у будь-який зручний для клієнта час. Для гарантії наявності вільного автомобіля бажано зателефонуйте завчасно.

Розміщуючи заявку, вказується:

 • Загальна маса речей.
 • Приблизний обсяг.
 • Точки / адреси доставки (звідки / куди).
 • Бажаний час прибуття автомобіля.
 • Номер контактного мобільного або міського телефону.
 • Для великогабаритних речей: довжина, ширина, висота.
 • Особливі вимоги до транспортування (крихкість вантажу, вертикальне розташування вантажу, дорожні умови, вантажники, хто буде супроводжувати вантаж, та інше).

Замовити вантажне таксі Київ недорого

Замовити вантажне таксі Київ ціна на "автомобілі"
Замовити вантажне таксі Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Вартість щоб замовити вантажне таксі Київ не буде особливо відрізнятися від звичайного міського легкового таксі. Проте у ньому можна перевозити речі будь-якої маси або габариту. Вартість послуги можна розрахувати з урахуванням часу поїздки, модифікації авто. Зрозуміло, що чим більшим виявиться вантаж - тим більший для нього буде потрібно автомобіль, а відповідно зросте вартість цієї послуги. Замовляючи послугу, наприклад, щоб перевезти меблеві предмети такі як: шафи, дивани, стіл або холодильники необхідно визначитися з відповідною автомашиною. Так, наприклад для перевезення меблів потрібно повністю обладнане для цієї мети авто типу «меблівозкі». Підбором відповідних для транспортування конкретного вантажу можна спільно з досвідченим диспетчером, щоб не оплачувати напівпорожній кузов автомобіля.Замовити вантажне таксі Київ недорого

Як вибрати компанію, яка здійснює вантажні перевезення у Києві

Багато людей час від часу стикаються з необхідністю перевезення певної кількості речей. При цьому основне завдання, на яку завжди розраховують замовники - це доставка необхідних речей у найкоротші терміни, з забезпеченням їх повній цілості. Транспортування речей за допомогою вантажного таксі у Києві може бути пов'язано з будь-якими завданнями, які вирішують замовники: з переїздом або з комерційною діяльністю, це не настільки важливо. Важливим є те, як вантажоперевізник впорається з поставленим завданням, адже відповідальність перед замовником за своєчасний підвіз, збереження, цілісність вантажу може бути покладена на нього. Як би там не було важливо грунтовно підійти до питання підбору підприємства, що здійснює вантажні перевезення у Києві.

Основні параметри вибору вантажоперевізника

 • Вагомість компанії

Важливим фактором буде наявність у автоперевізника солідної бази вдячних клієнтів, які могли б позитивно відгукнутися про якість наданих послуг. Слід уважно вивчити відгуки про обраного перевізника у інтернеті, опитати знайомих, які могли б користуватися його послугами у Києві. У разі, коли підприємство на ринку відносно недавно, все може трохи ускладнитися. Тоді доведеться спертися на інші істотні моменти.

 • Сфера послуг, що надаються

Великим плюсом для мувінгової компанії буде те, що в її переліку послуг увійдуть не тільки вантажне таксі, але також навантаження-розвантаження, пакування речей, розбирання-збирання меблів, прибирання приміщення після переїзду, супровід експедитором вантажу.

 • Страхування вантажу, що перевозиться

Непогано, якщо обрана автотранспортна компанія може надавати подібні послуги. У процесі транспортування іноді можуть виникати найрізноманітніші непередбачені ситуації, від яких будь-який, навіть самий високопрофесійний вантажоперевізник не зможе вберегтися. Страхування може бути двох видів: страхування відповідальності перевізника, або безпосереднє страхування вантажу. Їх відмінність полягає у наступному: страхуючи відповідальність перевізника - компанією відшкодовується тільки той збиток, який виник з його вини, а страхуючи вантаж, компанією відшкодовується його ціна при втраті, або пошкодженні.

 • Ретельність в обробці замовлення

Не зайве звернути увагу на компетенцію вантажоперевізника. Так, диспетчерська служба перевізника зобов'язана не просто прийняти вантаж, але також попередньо розрахувати маршрут, час, який на це буде потрібно, передбачити можливість ризиків.

Замовити вантажне таксі Київ - ціна

Замовити вантажне таксі Київ цінаВартість вантажоперевезеннь по Києву або Україні може варіюватися у широких межах. Тим не менш, вона повинна бути адекватною самой послуги. Для визначення її середнього значення - доцільно порівняти тарифи відразу декількох автоперевізників.

Технічне забезпечення

Бажано не полінуватися, щоб ознайомитися з автопарком компанії-перевізниці, технічним станом її автомобілів. Слід звернути увагу на підбір автотранспорту для вантажних перевезень. Так, для транспортування великогабаритних предметів, буде потрібно велика автомашина (фура). А для звичайних квартирних або офісних переїздів краще скористатися менш габаритними машинами (наприклад, газелями, які володіють великою маневреністю, з легкістю під'їжджають гранично близько до місць завантаження-визгрузкі).

Таким чином, керуючись цими нескладними порадами при виборі компанії-перевізниці, можна вибрати найбільш вигідні або безпечні варіанти, які не довірятися компаніям з підозріло низькими тарифами, тобто щоб замовити вантажне таксі Київ звертайтесь у компанію "Грузоперевозки-24".

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Замовити вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24" терміново, працюємо - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.