099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Замовити вантажні перевезення Київ

Замовити вантажні перевезення Київ пропонує цілодобово та недорого транспортна компанія "Грузоперевозки-24". Професійно та швидко транспортуємо вантажі, речі, меблі, побутову техніку, будівельні матеріали по Київу, Київської області. Бажаєте терміново замовити вантажні перевезення Київ з послугами вантажників (або без), телефонуйте.

Замовити вантажні перевезення Київ грузоперевозки-24

Найвигідніші, дешеві ціни, демократичні тарифи на послуги вантажне таксі : пікапи, мікроавтобуси, вантажівки (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 2т 3т 5т). Надійне, охайне транспортування всіляких вантажей, зручний сервіс розрахунка вартості переїзду, щоб замовити вантажні перевезення Київ звертайтесь, оператори диспетчерської служби дадуть відповідь на запитання.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Замовити вантажні перевезення Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Замовити вантажні перевезення Київ ціна тарифа
Інформация о тарифе
Подача машини 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Замовити вантажні перевезення Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто, населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі (стардартне ліжко, шафу, диван), та кухонну техніку (холодильник, газову плиту). Перевезти їх потрібно по Київу з вулиці Олександра Сабурова будинок 9 (район Троєщина) на вулицю Ялтінська будинок.15 (район Дарниця). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та побутової техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та інших речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів машини. На цьому все! Замовити вантажні перевезення Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина "Газель" за тарифом (160 Газель) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4м, ширина - 2м, об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити цю побутовую техніку та меблі у вантажівку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 13 км, отже у тарифі (160 Газель) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. Тобто отримуємо вартість яка дорівнює сумі 480 + (3 км * 8.50 грв/км) = 505 гривень 50 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте у диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки якраз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір у них більше та внаслідок цього перевезе набагато більше. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення Газелью це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Вантажні перевезення Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості послуг.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб, швидко замовити вантажні перевезення Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Замовити вантажні перевезення Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Замовити вантажні перевезення Київ у компанії "Грузоперевозки-24" останнім часом прагнуть не тільки багато киян, але також все більше громадян України. Це не випадково, адже ми у сфері вантажних автоперевезень маємо у своєму розпорядженні солідний парк спеціалізованих автомобілів. Всі автомашини призначені для здійснення вантажних транспортувань з різною тоннажністю, адже відомо, що грамотно підібрані транспортні засоби заощадять гроші замовників.Замовити вантажні перевезення Київ Грузоперевозки-24

Здійснюючи усі види вантажних автоперевезень, на тлі київських перевізників, "Грузоперевозки-24" вигідно видрізняється тим, що:

 • Обслуговуємо державні підприємства, приватні компанії, а також безліч фізичних осіб, причому двадцять чотири години на добу.
 • Виконуємо усі види переїздів, транспортування вантажів по Києву, області, всій країні недорого. У стані запропонувати для своїх замовників якісні переїзди офісів, квартирні, дачні переїзди. Слід зазначити, що всі ці заходи включають не одну тільки транспортування вантажів, будь-яких видів меблів, складання-розбирання її, але також багато супутних їм послуги. Незважаючи на час доби або днів тижня, свята, усі співробітники компанії завжди знаходяться у повній готовності до виконання своїх функціональних обов'язків.
 • Гранично ефективно вирішуємо логістичні завдання будь-якого рівня складності. Розробляємо оптимальні маршрути, при необхідності можливе експедирування вантажів.
 • Здійснюємо безліч різних видів вантажних автоперевезень на території Києва, столичного регіону області.
 • Працюємо з попутними завантаженнями транспортних засобів.
 • Виконуємо вантажне транспортування, починаючи з дрібних, легковажних, закінчуючи великогабаритними та важкими, разом з такелажними роботами. З усім цим добре справляється вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24".
 • Надаємо повний комплекс професійних послуг вантажників у повних обсягах. Весь комплекс робіт може надаватися як окрема послуга, яка може супроводжувати будь-які переїзди. Може включати у себе: складання-розбирання, установку, транспортування меблів, пакування різних вантажів, вивіз сміття, а також інші супутні та додаткові послуги. Так досвідченими вантажниками буде ретельно виконане пакування, занурена у спеціально оснащений автотранспорт ( «меблівозку») або вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24", перевезена мебля без пошкоджень. А в пункті призначення вантажниками буде перенесена мебля у квартирне або офісне приміщення, зібрана, встановлена ​​на заздалегідь зазначеному місці. Крім виконання своїх прямих посадових обов'язків, за Вашим бажанням, вони зможуть встановити карнизи, повісити фіранки, нові дзеркала, здійснити перестановку меблів у інших приміщеннях або кімнатах, прибрати сміття після переїзду, підключити електротехніку.
 • Надаємо досвідчених професійних водіїв, чудово знають саме місто Київ, а також весь столичний регіон усю область. З усіма автомобілями регулярно проводяться технічні обслуговування, під безпосереднім контролем чуйних механіків, завдяки цьому вони завжди в справному, доглянутому стані.

Власне такий комплексний підхід до роботи вже включає у себе усі тільки якісні вантажні автоперевезення, офісні або квартирні переїзди від компанії-лідера. Більш того, усі замовлення виконуються в гранично стислі терміни, а самим замовникам залишиться маса вільного особистого часу, адже все ляже на плечі професіоналів.

Як замовити вантажні перевезення Київ недорого?

Замовити вантажні перевезення Київ недорого Грузоперевозки-24Для того щоб замовити вантажні перевезення Київ досить буде залишити заявку на сайті чи зателефонувати у диспетчерську службу компанії, з викладеними усіма побажаннями та вимогами. Зазвичай подача автотранспортних засобів може бути проведена протягом двадцяти-сорока хвилин. Оплата може бути проведена готівковим та безготівковим розрахунком, а ціна питання може навіть приємно здивувати деяких замовників. Причому відносно невисока вартість послуг досягається тим, що практично всі транспортні засоби постійно перебувають у русі. Дуже часто здійснюються попутні вантажне транспортування, за рахунок яких вже істотно знижується їх вартість у порівнянні зі звичайним замовленням. На кожну окрему послугу подається такий транспортний засіб, кузов якого буде повністю заповнений вантажем. Це дозволяє кожному замовнику не переплачувати за порожні чи напівпорожні вантажні автомобілі.

Замовити вантажні перевезення Київ - вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Київ ціна на "вантажне таксі"
Замовити вантажні перевезення Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Замовити вантажні перевезення Київ у автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24" - це варто того!Замовити вантажні перевезення Київ - вантажне таксі Київ Грузоперевозки-24 Адже це добре спрацьований персонал співробітників, роками напрацьований, неодноразово перевірений досвідом високий стандарт роботи, демократичність тарифів, вантажний транспорт під будь-які обсяги або маси вантажів, оперативність, терміновість вантажних перевезень по Києву або області, до того ж зовсім недорого. Абсолютно всі автомобілі завжди знаходяться у справному стані. Вони перебувають до місць призначення виключно в чистому вигляді. Бригада професійних вантажників підібрана тільки з порядних, дуже сильних людей. Логістичним відділом автопідприємства грамотно складаються всі маршрути проходження, а самі водії мають чималий досвід водіння, на роботі гранично зібрані, акуратні.

Маючи колосальний досвід роботи в області автоперевезень, а також індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта колектив "Грузоперевозки-24" з легкістю виконає повноцінний комплекс послуг, пов'язаних з перевезеннями вантажів. Причому неважливо, чи буде це переїзд квартири, офісу або дачі, або ж попутна доставка будь-якої товарної продукції. Якщо буде потрібно, то для замовника буде повністю підігнано запланований захід під його робочий графік, щоб ніщо не могло відвернути його виконання ним своїх повсякденних обов'язків. Всім, хто звертається у компанію "Грузоперевозки-24", щоб замовити вантажні перевезення Київ завжди гарантується оперативність, висока якість виконання усіх робіт, а вантажі транспортуються у цілості й схоронності.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Компанія "Грузоперевозки-24" виконує вантажні перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.