099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти ванну Київ

Перевезти ванну Київ недорого, терміново та швидко в змозі вантажне таксі компанія "Грузоперевозки-24" по всім районам столиці та Київської області. Недорогі, швидкі та охайні вантажні перевезення, якщо потрібно перевезти ванну Київ за допомогою професійних вантажників (за побажанням), звертайтесь, телефонуйте за вказаними номерами телефонів.

Перевезти ванну Київ грузоперевозки-24

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" організує та здійснює недорогі, комплексні перевезення сантехніки автівками: пікапи, мікроавтобуси, Газелі (бортові, дуєт, тентовані), вантажівки від (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 3т 5т) по місту та передмісттю. Дешеві, прозорі ціни, зручні тарифи на всі послуги, недорога вартість перевезти ванну Київ, консультація диспетчерської служби.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезти ванну Київ цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезти ванну Київ вантажне таксі
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ванну з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезти ванну Київ та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі щоб перевезти ванну Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо перевезти ванну намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти ванну Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад : перевезти ванну Київ вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти ванну Київ, з проспекта Петра Григоренка 40 (будівельний гипермаркет Єпіцентр), район Позняки на вулицю Курнатовського буд 5 (район Воскресенка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри ванни (Висота 0.80м * ширина 1.35м * довжина 2.30м), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів сантехніки повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти ванну Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде Бус за тарифом (120), тобто габарити вантажного відсіку буса (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти ванну. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 14.5 км км, отже в тарифі (Бус) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Києву (як і у усіх тарифах), а якщо пробіг мікроавтобуса перевищує 10км, то додатково буде додаватися 7.50грв за кілометр починаючи з 11-го км. Тобто отримуємо вартість 360 + (4.5км * 7.50грв/км) = 393 гривні 75 копійок, округляємо до цілого значення та отримаємо ціну щоб перевезти ванну Київ яка дорівнює 394 гривні. Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти перевезти ванну Київ, Київська область. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт також: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, великі сантехнічні вироби (ванни, душові кабінки), газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортуванн великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Київ та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти ванну, речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезти ванну Київ, Київської області, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити ванну.
 • Визначиться з розмірами сантехніки для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезти ванну Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти ванну Київ - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема, перевезти дві чи три ванни теж. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти ванну Київ зазвичай замовляються та проводитися в тих випадках, коли у кого-то в квартирі або будинку ведуться якісь будівельні-ремонтні роботи, капітальний ремонт. Або, наприклад, просто було прийнято рішення про придбання нової ванночки замість старої. А на сьогоднішній день, як відомо будь-яку ванну неважко вибирати, адже в багатьох магазинах або супермаркетах є наявність величезного асортименту сантехніки від вітчизняного до європейського (імпортного) виробника.Перевезти ванну Київ поради Грузоперевозки-24 Інша справа, складність в такому різновиду вантажних перевезеннь, а також ціна такого здавалося б простішого заходу як перевезти ванну Київ. А все тому, що при найменших недотримання рекомендацій по транспортуванню сантехнічних приладдів, цей предмет ванної кімнати може елементарно потріскатися або розбитися в залежності від матеріалу з якого виробленні.

Різновид та характеристики.

Перевезти ванну Київ різновидиБільшість сучасних гідрованн відносяться до кількох різновидів, а їх характеристики бажано враховувати в процесі транспортування. Як відомо, найнадійнішими все ще вважаються чавунні вироби. Їх зазвичай покривають і закріплюють спеціальною емаллю, а при правильному їх експлуатуванні, вони можуть відмінно прослужити довгі-довгі роки. Однак такі чавунні екземпляри володіють одним дуже серйозним недоліком - вони можуть важити від 100 кілограм до півтонни. Приймаючи рішення про таке придбання, бажано негайно продумувати всі питання, пов'язані з перевезенням, перенесенням та монтажем.

Сталеві ванночки мають ваг меншу, на противагу чавунним, однак можуть прослужити не так довго. Проте, для продовження терміну служби експлуатації вони покриваються антикорозійними емалями. Навантаженням/розвантаженням/перенесенням, а також монтажем таких ванн цілком можуть займатися два-три працівника.

Акрилові - виробляють з легких пластичних матеріалів, які здатні не надто тривалий час зберігати температуру води. Такі ванночки можуть важити приблизно 30 кг. Внаслідок цього питання по їх транспортуванню, а також по установці не будуть представлятися складними.

Кваріловие - виникли порівняно недавно. Матеріали, з яких їх виробляють, такі ж легкі, а також гнучкі, як з акрилу, проте ще міцніші. Вага таких приблизно така же, як у акрилових.

Перевезти ванну Київ - поради : пакування, завантаження/розвантаження, транспортування.

Перевезти ванну Київ її транспортування Для того щоб ванна змогла доїхати до місця призначення у повній цілості, не завадило б зайнятися її добрим пакуванням. Фахівці не рекомендують звільняти вироби в магазинах від заводського пакувального матеріала. Якщо покупець забирає останню єдиницю безпосередньо з вітрини, то слід звертати увагу на те, щоб вона була у доброму стані та мала пакування. Внутрішні поверхні гідрованн необхідно покривати за допомогою плівок з високою щільністю. Після цього вони загортаються ще декількома шарами за допомогою пухирчастої, бульбашкової плівки, а також крафт-паперу. Крім цього, в середину також доведеться покласти щільну тканину, та надійно закріпити її за допомогою скотча. При ідеальному варіанті коштовні різновиди ванн бажано перевозити в дерев'яних каркасах. Ставляться вони у великі дерев'яні ящики, після чого закріплюються при підтримці по сторонам (з усіх боків) пінопластом. Однак слід врахувати той факт, що для навантаження таких каркасів в вантажне таксі доведеться скористатися спеціальною технікою. А де її взяти? Компанія "Грузоперевозки-24" із задоволенням недорого надасть будь-яку техніку, а також робочих (вантажників, водіїв) для цієї мети.

Зрозуміло, що ванни можуть перевозитися виключно вантажними автомобілями. Оскільки покласти їх на задньому сидінні або в багажнику легкових автомашин неможливо. Розміри кузовів, як правило, залежать від габаритів ванн. Так, якщо в вантажних «Газелях» можуть вміщуватися звичайні кутові, прямокутні, то гідромасажні або "джакузі" для приватних будинків - навряд чи.

У тих випадках, коли сантехнічні предмети навіть непогано запаковані, навантаження повинна проводитися максимально охайно, адже невеликі повштовхи можуть нашкодити емалевому покриттю. Кидати, небережно класти ванну в процесі навантажень-розвантажень вкрай небажано. Коли необхідно перевезти ванну Київ недорого, причому сто кілограмової, чавунної, щоб її покласти в вантажівку доведеться скористатися спеціальною технікою. Однак якщо була придбана акрилова, сталева або кваріловие ванна, то щоб її завантажити буде достатньо зусиль декількох робочих (вантажників).

Перевезти ванну Київ, Київської області недорого.

Ціна на вантажні перевезення недорого по Київу, Київській області може бути найрізноманітнішою, зрозуміло, що в збиток собі ніхто працювати не буде. Але, великі автотранспортні компанії завжди знайдуть можливість як її зменшити. Є безліч варіантів як це зробити, в тому числі буде підмога - попутне транспортування. Звичайно, перевезти ванну Київ буде реалізована недорого, проте якщо навіть на цьому замовник побажає заощадити, то можна зателефонувати оператору диспетчерської служби, який з задоволенням зможе проконсультувати по всім тарифам. Головне уточнити, обладнано чи вантажне таксі еластичними ременями для підтримки ванни щоб можна було надійно закріпити. Для цього ж вона також фіксується за участю дерев'яних брусків. А для транспортування ванн, особливо дуже коштовних, краще скористатися меблевими фургонами або «меблівоз», стіни в яких оббиті за допомогою поролону, а також м'якої тканини. Слід також звернути увагу на те, щоб у ванни в кузові не було зіткнення з іншими об'єктами перевезення. Тому її потрібно додатково захистити за допомогою щільного картону або пінопласту. Ванна досить-таки дороге придбання. Тому її перевезення краще довірити, справжнім професіоналам, щоб ціна не виявилася надзвичайно дорогої.

Перевезти ванну Київ ціна компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Перевезти ванну Київ ціна на вантажне таксі "автомобілі"
Перевезти ванну Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Замовити перевезти ванну КиївФахівці компанії "Грузоперевозки-24" не тільки здійснять транспортування ванн, але також доставлять її прямо до місця ставлення, а при необхідності навіть встановлять її на потрібне місце. Але такі питання також бажано обговорити заздалегідь, зателефонувавши до диспетчерської служби компанії. Крім того можна ознайомитися з усією інформацією про формування тарифів, деталями акцій, оснащеністю автомашин, методами перевезень, наявності вільного автотранспорту (вантажне таксі), всіх складових, а також розрахунками по всіх автомобілях, з комплексними послугами вантажників прямо на сайті, клікнувши на послугу яка цікавить.

Таким чином, щоб перевезти ванну Київ недорого, в дійсності виявилася такою, бажано відразу, не зволікаючи звертайтеся за допомогою до компанії "Грузоперевозки-24", яка надасть для цього вантажне таксі або «меблівозку» різноманітних параметрів виключно для Вашого виробу, а також персонал фахівців (вантажників), щоб захід пройшов швидко без проблем і маячні.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Замовити вантажне таксі "Грузоперевозки-24" щоб, перевезти ванну Київ недорого - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.