099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Печерськ

Вантажне таксі Печерськ - від компанії "Грузоперевозки-24" яка здійснює цілодобові перевезення речей, меблів, побутової техніки, будматеріалів , вантажів по Києву, Київської області та Україні. Якщо Вам потрібно терміново щось перевезти замовляйте - вантажне таксі Печерськ, телефонуйте, ми с задоволенням допоможемо, безкоштовна консультація.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажне таксі Печерськ ціна дешевоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9м³
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Печерськ тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Печерськ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Печерськ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі (маленький шкаф, комод, дітячий диван) та побутову техніку (середнього розміра холодильник висотою 1.55м, пральну машину ). Перевезти їх потрібно по Печерську з вулиці Гусовського будинок 10/8, на вулицю Неманська будинок 5. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та побутової техніки (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та техніки повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Печерськ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде легковик за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цей вантаж в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 2.5 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 7.50 грв/км. Тобто вартість перевезення у вантажному таксі складає 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Цs мікроавтобусb зможenm взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Печерськ у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб, замовити вантажне таксі Печерськ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Печерськ у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Печерськ - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Печерськ з компанієй "Грузоперевозки-24" – це якісні, цілодобові швидкі вантажні перевезення по Київу з будь-якого столичного району. Також вельми зручна, недорога послуга для усіх активних мешканців Києва, які не люблять витрачати даремно такий дорогоцінний час, а особливо людей які, працюють або займаються підприємницькою діяльністю у Печерському районі міста Києва. Займатися орендою автомобілів, підшукувати водіїв з вантажниками, організовувати керівництво, взаємодію, та ще все це робити самостійно - очікує усіх, хто зважиться особисто зробити будь-які з видів автоперевезеннь.

Автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24" має у своєму розпорядженні чималий парк найрізноманітніших спеціалізованих автомобілів для здійснення автоперевезень будь тонажності. При перевезеннях підприємством пропонуються для замовників спеціально оснащені автомобілі або мікроавтобуси, за допомогою яких, по завершенні усіх заходів, як правило не виявляється ніяких пошкоджень будь-яких вантажів, що перевозяться. Зазвичай вантажівки або мікроавтобуси можна замовляти з бригадою вантажників, або тільки з одним водієм.

Вантажне таксі Печерськ недорого

Вантажне таксі Печерськ

Вантажне таксі Печерськ дешево зазвичай замовляється для здійснення транспортування малих або середньогабаритних предметів або у самому Печерському районі, або по центральній частині української столиці. Однак потенціал професійної діяльності компанії не обмежується декількома київськими районами, а поширюється на всю територію Києва та нашої країни України.

Недороге вантажне таксі Печерськ ціна та чому замовляється :

Вантажне таксі Печерськ недорого
 • Обслуговуються державні або приватні компанії, а також фізичні або юридичні особи протягом 24 годин на добу.
 • Цілком недорога прийнятна, реальна ціна, на будь-який з видів перевезень.
 • Виконуються переїзди, перевезення по Києву, по столичному регіону, а також по усій Україні.
 • Пропонуються для своїх замовників якісні офісні, квартирні, дачні або приміські переїзди, які можуть містити у собі не тільки транспортування меблів, але її складання, розбирання з іншими супутними послугами.
 • Незважаючи на час доби або дня тижня, а також святкові дні, вантажне таксі Печерськ працює, співробітниками завжди виконуються перевезення найрізноманітніших видів складнощів.
 • Ефективно вирішуються будь-якого рівня складності логістичні завдання. Постійно ведуться роботи по розробці оптимальних маршрутів, а при необхідності проводиться експедирування.
 • Здійснюються різні види перевезень, крім транспортування заборонених українським законодавством вантажів, наприклад, зброю чи нарковмісні речовини.
 • Проводиться попутна завантаження транспортних засобів.
 • Вантажі транспортуються абсолютно різні: дрібні, легковагі, великогабаритні, або великовагові.
 • Пропонуються термінові перевезення, наприклад на одну - дві години.
 • Повна матеріальна відповідальність за весь вантаж.
 • Надаються професійні послуги вантажників.
 • Проводиться комплекс робіт, який обов'язково супроводжує будь-які види переїздів: розбирання-збирання меблів, пакування вантажів, переміщення, вивезення будівельного сміття, а також усі супутні у таких випадки послуги.
 • Вантажниками ретельно пакуються, вантажаться у спеціально обладнаних транспортних засобах, гарантовано виконується перенесення меблів без негативних результатів для замовників. У пунктах призначення вантажниками, крім перенесення меблів у квартири або офіси, проводиться її складання з установкою за вказаними замовниками місцях. Крім виконання прямих службових обов'язків, за бажанням, ними можуть бути встановлені карнизи, повішені дзеркала, а також підключені будь-які технічні засоби.
 • За допомогою досвідчених водіїв-професіоналів, які чудово знають місто Київ, усі його райони своєчасно доставляється вантаж, а самі автомобілі систематично проходять усі види технічного обслуговування.
Вантажне таксі Печерськ ціна
Вантажне таксі Печерськ Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Печерськ - перевезення по Києву

Ні для кого не новина, що при правильному виборі компаній-вантажоперевізників буде залежати стан вантажів, що перевозяться. Необачно було б хапатися за перше, що попалося у газеті оголошення, у якому можуть бути запропоновані переїзди будь-яких масштабів по неможливо не високиму цінаму. Однак, як показує практичний, на жаль, сумний досвід розчарувалися у усьому споживачі, такі переїзди призводять лише до великих проблем, а також до втрати товарного виду перевезених речей або вантажів.

Усім відомо, що будь-які перевезення нерідко порівнюються зі стихійними лихами. Однак як заявляють фахівці, стихіями навряд чи вдасться управляти, зате переїздами можна. Будь-які, масштабні, офісні, квартирні перевезення, навіть транспортування будматеріалів за місто або на дачу зможе доставити безліч клопоту або неприємностей кому завгодно. Проте, що професійно займаються вантажними перевезеннями або переїздами компанії вантажне таксі Печерськ зможуть зробити будь-які переїзди малопомітними.

Вантажне таксі Печерськ - квартирні переїзди

квартирні переїзди

Квартирні перевезення на Печерську часто виділяються своїми масштабами. Як правило, вони включають у себе кілька різних категорій вантажів. Наприклад, це може бути меблі, яка у свою чергу може бути м'якою, корпусних, дитячих, а також антикварної, що вимагає особливого ставлення до себе. Перевозять вантажне таксі Печерськ як "Грузоперевозки-24" такі машини як Газелі побутову техніку, люстри, посуд, книги, дзеркала, постільні приналежності, рослини, а також домашніх тварин. Квартирні переїзди зазвичай вимагають дотримуватися чітких планів, зібраності всіх задіяних в цих заходах робочих, які, без сумніву, зможуть забезпечити тільки професіонали. Замовники при зверненні до компаній-перевізників, зазвичай обмовляють терміни переїздів, обсяги перевезених вантажів, чисельність, різновид речей, їх крихкість, вага, а також габарити.

Офісні переїзди

Переїзди офісів

Вантажне таксі Печерськ дуже часто замовляється для офісних переїздів, які вимагають особливої виконавської точності. Унаслідок однотипності офісних меблів складаються докладні списки усіх транспортованих речей, маркуються, підписуються усі коробки. Одним з важливих чинників є дорога оргтехніка, а також інша не менше цінна апаратура. Дбайливо перевезти все це зможуть тільки професіонали компанії "Грузоперевозки-24", до яких рекомендують звертатися експерти.

Замовити недороге вантажне таксі Печерськ Ви можете цілодобово, день у день або зробити попереднє замовлення зателефонувавши за телефонами компанії "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.