099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІКАП
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі пиріжок

Вантажне таксі пиріжок "Грузоперевозки-24" працює по всім районам Київа та Київської області, недорогі, термінові перевезення речей, невеликої побутової техніки, вантажу пікапами. Комплексні послуги - вантажне таксі пиріжок з вантажником (або без), звертайтесь - телефонуйте, безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі пиріжок грузоперевозки-24

Найдешеві, адекватні ціни у Києві та області, вантажні перевезення по Київу та передмістю, вантажопасажирські, пасажирські пікапи. Вантажне таксі "Грузоперевозки-24 " - швидка доставка різноманітного вантажу, цілодобові, надійні, якісні, дешеві переїзди. Зручний сервіс для самостійного розрахунку вартості, безкоштовна констультація диспетчера.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі пиріжокНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі пиріжок ціна
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі пиріжок Грузоперевозки-24

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі пиріжок номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад : вантажне таксі пиріжок вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти невелику морозильну камеру, розміром (1м довжина, 0.80 висотою), транспортувати її потрібно з вулиці Огородня, будинок 13 (міста Київа, район Солом`янка) на вулицю Тетяни Яблонської будинок 6, (район Відрадний). Як же підібрати необхідний автомобіль? тобто "вантажне таксі". Все дуже просто, знаючи параметри камери (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предмета повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів машини. На цьому все! Вантажне таксі пиріжок вартість Для Ваших цілей підійде автівка - пиріжок - (пікап) за тарифом Pickup т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, об`єм - 3м³, висота - 1.20м), що дозволяє вмістити цю морозильну камеру в автомобіль та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість вантажне таксі пиріжок?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 7.5 километрів, отже в тарифі "Pickup" вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах). Тобто вартість перевезення камери у вантажному таксі дорівнює 300 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги "вантажне таксі пиріжок" (транспортування маленького холодильника) (згідно з тарифами 2020 року), якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати вартість, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки вартості та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Вантажне таксі пиріжок - автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф "Pickup" - "вантажне таксі пиріжок" є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівки вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі пиріжок у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти маленький вантаж, дрібні меблі та інші предмети побуту то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі пиріжок "Грузоперевозки-24" потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити ...
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).
Номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі пиріжок у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажівки (машини)

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки 20м³ - 120м³ (3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" - тарифи (2020)

Тариф Pickup - Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф MiniBus - Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф Bus - Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф MaxiBus - Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 3-х тонник - Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажо/відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф 5-ти тонник - Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі пиріжок недорого, можна вважати найбільш зручним засобом для перевезення особистих речей та дрібних предметів, які нелегко нести в руках по всьому Києву. Що б там не говорили, але Київ як столиця постійно розвивається, розбудовується новими житловими будинками, тому дрібногабаритні вантажоперевезення як і раніше залишаються найактуальнішими послугами в місті. Автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24" пропонує вантажне таксі пиріжок а також вантажні мікроавтобуси, машини, Газелі для всіх киян та мешканців Київської області терміново, цілодобово, а ціна питання при цьому як і раніше залишається цілком адекватною, прийнятною.

Вантажне таксі пиріжок компанія Грузоперевозки-24Невеликі комфортабельні автомобілі-пиріжок Pickup побудовані спеціально для особливих пересувань в міських умовах. При своєї маневреності, компактності такі авто жваво, без зволікань пробираються по вузьким від завантаженості автомашинами київським дворам. Крім того вони з легкістю вливаються в столичні транспортні потоки, не кажучи вже про магістралі, на околицях та передмістю. Необхідність в таких автопиріжках, як правило, може виникати в таких випадках, коли під рукою немає автомашини для вантажного перевезення, або коли деякі нестандартні або навіть стандартні речі не вміщаються в багажник наявного легкового автомобіля.

Це можуть бути наприклад:

 • Пральні, посудомийні машини
 • Холодильники (невеликі)
 • Дитячі шафи, ліжка, крісла
 • Дитячі мопеди, велосипеди
 • Меблеві гарнітури для будинку або офісу (дрібні)
 • Офісна/оргтехніка
 • Електропобутові прилади.
 • Будівельні матеріали
 • Запчастини до авто та інший вантаж

Правільніше сказати, що пиріжки-автомобілі виявивляються дуже незамінним транспортним засобом при транспортуванні дрібногабаритних вантажів.

Вантажне таксі пиріжок - переваги

Вантажне таксі пиріжок - перевагиПредставлені міні-вантажівки (пиріжки) мають масу переваг, в тому числі:

 • Маневреністю, швидкістю, пиріжки-пікапи відрізняються наявністю хороших ходових якостей. Легкість в управлінні дозволяє без особливих проблем здійснювати маневрування серед інших учасників дорожнього руху, хоч на трасі, хоч в заставлених машинами дворах. Вони розвивають високі швидкості, що природно посприяє оперативній доставці вантажів.
 • Невибагливістю, надійністю, вони можуть бути укомплектовані повними приводами. Ці особливості роблять можливою здійснення доставок або вантажних перевезень вантажів в умовах бездоріжжя або сільській місцевості, в яких бездоріжжя в осінньо-весняні періоди не рідкість. Більш того, пиріжки-фургони можуть бути обладнані спеціальними кріпленнями для надійного фіксування вантажів.
 • Економічністю, вантажні перевезення за допомогою авто/пиріжків можуть істотно відрізнятися своєю цілком прийнятною, часом навіть дивно низькою вартістю. Досить-таки низька ціна може забезпечуватися низькою витратою палива, попутними вантажоперевезеннями, а також недорогим сервісним обслуговуванням порівняно з великим вантажним транспортом.
 • Різнобічність, найрізноманітніші моделі кузовів пікапів дозволяють транспортувати абсолютно будь-які різновиди вантажів від будівельних матеріалів до сільхоз/промислових товарів.

Вантажне таксі пиріжок послуги та гарантіяВисокоманеврені, компактні автомашини пікап можуть легко пройти в тих місцях, де пройде не кожна вантажівка, тобто вантажне таксі, не кажучи вже про «Газелі» або великі вантажівки, які навіть не зможуть наблизитися до деяких вузьких київських вулиць або двориках. Вантажі в повній цілості будуть доставлені в заздалегідь обумовлені з замовниками терміни. Компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24" завжди дає гарантію:

 • Бездоганного техничного стану всіх транспортних засобів (випадки, як завжди бувають).
 • Широкого вибору автомобілей-пікапів.
 • Високого професійного рівня водіїв, а також вантажників.

Вантажне таксі пиріжок "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі пиріжок компанії "Грузоперевозки-24" стане незамінним помічником у процесі доставки недорого садово-городнього обладнання або малогабаритної сільхоз/техніки на дачну ділянку, заміський будинок, туристичних приладів до місць активного відпочинку на природі.

У відділення для вантажу автомобіля легко вміститься:

 • Газонокосарка та дачний інвентар.
 • Квадроцикл або мотоцикл (дитячий).
 • Снігохід, інша малогабаритна техніка.
 • Гумовий човен, вудки, намети...

При необхідності з дачної ділянки можна на зворотному шляху в місто перевезти зібраний урожай (картопля, цибуля, морква...) або закрутки з соліннями.

Транспортна компанія "Грузоперевозки-24" діє на ринку вантажоперевезень вже не перший рік. За багато років професійної діяльності на автопідприємстві сформувалась дружня команда. Всіх водіїв виділяє професіоналізм, відповідальність, добре знання столиці, а також її міст-супутників. Це дозволяє значно оптимізувати маршрути слідування, істотно скоротити терміни по доставці вантажів.

Керівний склад, менеджери компанії уважно стежать за техничним станом автомашин, за своєчасним оновленням транспортних засобів в автопарку. В нашому роспорядженні є автомобілі з наявністю різних типів кузовів. Це дозволяє підбирати оптимальні моделі пікапів (пиріжки) для будь-якого вантажоперевезення.

До основних переваг компанії можна віднести:

 • Конкурентоспроможну вартість більшості послуг
 • Індивідуальний підхід в роботі з кожним окремим клієнтом
 • Досвідчених водіїв, вантажників
 • Високий рівень обслуговування
 • Наявність великого автопарку
 • Безпечні вантажоперевезення по Києву та Київської області, Україні.

Вантажне таксі - це професійна специфічна послуга, яка у даний час користується величезною популярністю у Києві та Україні.Вантажне таксі пиріжок послуги Такими послугами користуються промислові підприємства, різні організації, підприємці які займаються дрібним чи середнім бізнесом, а також клінінгові компанії, медичні установи, торгівельні центри, приватні особи.

Цілодобово перебуваючи в Київі та Київської області, водіями автомобілей пиріжок активно беруться найближчі до їхнього місця знаходження поступаючі замовлення (програма для водіїв), в результаті відбувається економія часу та коштів замовника. Дешеве вантажне таксі пиріжок "Грузоперевозки-24" у столиці надає завжди цілком адекватну ціну, фіксовану тарифікацію на послуги, а також керівництвом компанії завжди враховується реальна платоспроможність громодян. З розумінням ставимося до прагнення людей до глобальної економії, такий підхід до діла є одним з наших переваг.

Якщо до перевезення автівка пиріжок за мала розміром, компанія "Грузоперевозки-24" в змозі надати Вам більшу машину, маємо велику кількість різноманітних вантажних мікроавтобусів, Газелі, машини (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 3т 5т) под будь який вантаж. З розцінками на вантажівки (різноманітної вантажопідйомністі) можливо ознайомитися у таблиці.

Вантажне таксі ціна на автівки (2020)
Вантажне таксі ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160/200 480/600 8.50 80/100 160/200 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13
Вантажівка з гідробортом
(5000кг)
Машини (вантажівки з гідробортом) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 350 договірна 13 175 від 350 13

Вантажне таксі пиріжок - призначення

Пікапи, мінівен, вагон, універсал

Перевезення особистих речей по Києву, Київської області особливо для студентів є ще одним із варіантів, в яких активно застосовуються вантажне таксі пиріжок. При складанні замовлень транспортні засоби компанії зможуть перевозити будь-які речі, предмети швидко, недорого в самий найкоротший час. Таке вантажне перевезення обійдеться замовникам досить дешево. Так при перевезенні будь якого вантажу разом з водієм в автомобіле може перебувати супроводжуюча людина.

Замовити пиріжок (пікап) для доставки:

 • Особисті речі
 • Поліграфічна продукція, канцелярські товари
 • Стільці, крісла, тумбочки, прасувальні дошки
 • Побутові пральні, посудомийні машини, мікрохвильові, газові печі
 • Сухі суміші, лако-фарбові, будівельні матеріали
 • Водонагрівачі, обігрівачі, кондиціонери...

Вантажне таксі пиріжок з вантажником

Компанія "Грузоперевозки-24" здійснюючи послугу «вантажне таксі» готово надавати все, що необхідно людям, наприклад : починаючи з одного вантажника до двох та більше. Опріч великого наявності парку машин, вантажно / вантажопасажирських пиріжків для комплексного сервісу володіємо повним штатом справжніх майстрів своєї справи - досвідчених вантажників. З дуже великим досвідом за плечима, вмілі вантажники в стані охайно виконувати розвантажувально/навантажувальні роботи будь якого вантажу. Причому це не просто балачки, вони мають добре здоров'я та фізіологічні дані, без шкідливих звичок. Є можливість завжди замовити та скористатися послугами одного вантажника, другим при необхідності може бути сам водій. Вантажники добре інформовані в усіх питаннях дотримання заходів безпеки при виконанні робіт. Охайні, міцні, витривалі робітники ось з таких співробітників складається наша команда вантажників. На довершення всього, при проведенні своїх професійних навичок також застосовуються поширені кріпильні пристрої, пристосування або інструментарій.

Як замовити вантажне таксі пиріжок?

Замовити вантажне таксі пиріжокЗамовити вантажне таксі пиріжок можно легко на сайті автокомпанії зайшовши на одну з сторінок, а також здійснивши терміновий дзвінок по одному з вказаних номерів телефонів. Крім того можна скористатися електронним повідомленням, щоб менеджери або диспетчера неодмінно вийшли на зв'язок. Досвідчені фахівці диспетчерської служби (оператори) дадуть відповідь на будь які замовника питання, пов'язані з організацією переїзду та здійснення вантажні перевезення недорого. Уточнять всі деталі послуги, допоможуть в підборі оптимальної моделі автотранспорту, узгодять дату, точний час подачі авто, щоб вантажне таксі пиріжок Київ, Київська область від компанії "Грузоперевозки-24" стало постійним, надійним, вірним помічником всіх киян та мешканців області.

Кращою рекомендацією по якісно надані послуги, а також надійністю компанії "Грузоперевозки-24" є наявність великої кількості позитивних відгуків постійних клієнтів, партнерів, а також простих громадян які скористалися нашими послугами.

Бажаємо Вам вдалих вантажних перевезень по Києву та області замовляючи вантажне таксі пиріжок "Грузоперевозки-24"

Контакти
Адреса головного офісу
Україна
м. Київ
вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі пиріжок "Грузоперевозки-24" виконує перевезення по Київу - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.