099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ від компанії "Грузоперевозки-24" це - термінові перевезення речей, вантажу, валіз, вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) у всі райони Києва та області. Комплексні перевезення, недороге вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ з послугами (вантажника або двох за бажанням), безкоштовна косультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ тарифНомери телефонів вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ ціна
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна на вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вантажне таксі вартість.

Наприклад, Ви приїхали з родиною у кількості п`яти осіб в Київ на головний "Центральний" автовокзал, у Вас 10 великих валіз, та 4 гірських велосипеда. Перевезти речі та велосипеди необхідно з автовокзалу за адресою проспект Науки 1 (район Деміївка) на вулицю Донецька 15 (район Чоколівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри речей (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі автовокзал Київ вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом Bus т.я габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити ці речі та транспортні засоби в мікроавтобус та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 7.2 км, отже в тарифі (Bus) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київ (як і у усіх тарифах, тому отримуємо вартість перевезення речей у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послугу вантажне таксі, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на автоперевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі на залізничному вокзалі або автовокзалі Київ від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якого вокзалу та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ - тарифи

Тариф Pickup Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф MiniBus Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф Bus - Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф MaxiBus - Максібус: цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 3-х тонник Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф 5-ти тонник Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ недорого ось уже багато років успішно здійснює вантажні перевезення по Києву на залізничний вокзал, автовокзал а також у зворотньому напрямку автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24". Одним лише залізничним та автовокзалом або станціями сфера інтересів автопідприємства не обмежується, оскільки компанія діє в самій українській столиці, по території всього Київського регіону, а також по всій Україні. Ми вже давно виступаємо як солідний конкурент для більшості столичних компаній. А все тому, що ми в галузі вантажних автомобільних перевезень робимо такі вигідні пропозиції, від яких просто неможливо відмовитися. Особливо привертає потенційних замовників так це доступна ціна послуг, відмінна якість всіх проведених робіт, а також високий рівень професіоналізму всього персоналу.

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ компанія Грузоперевозки-24

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ недорого

Однією з найпопулярніших послуг знаходяться в арсеналі транспортної компанії - є вантажоперевезення по Києву з залізничного та автовокзалу. Виконання замовлень пікапами, вантажопасажирськими, вантажними мікроавтобусами, або іншими вантажівками - цей така послуга, яка нерідко просто необхідна для людей, які приїхали в столицю. А постійні замовники природньо користуються найрізноманітнішими знижками, які передбачаються в таких випадках. Чим же ми так привабливі для більшості постійних клієнтів? А все досить тривіально. Співробітники та їх вантажні/вантажно-пасажирські мікроавтобуси, вантажівки, які надає компанія, чудово зарекомендували себе, що підтверджується багатьма відгуками вдячних клієнтів. Особливо такі транспортні засоби знадобитися при таких обставинах, коли виникає потреба щоб перевезти недорого дрібні вантажі, валізи, особисті речі, побутову техніку або меблі малих розміров. В цілому, за все того, на що знадобляться не величезні вантажні автомобілі, а маневрені пікапи, мінібусики, буси.

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ з вантажником

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ з вантажниками – це ще одна з безліч послуг автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24", яка може запропонувати допомогу крім того що організуємо комплексні послуги вантажне таксі з вантажниками на залізничному вокзалі та "Центральному автовокзалі", та ще і в квартирних або офісних переїздах по Києву та області. При цьому бригада вантажників при необхідності може здійснити повне розбирання-збирання, а також перенесення будь-якого виду меблів з квартир або офісних приміщень які знаходяться в районі чи залізничного вокзалу, чи автовокзалу і не тільки (працюємо по всьому Києву). Всі співробітники компанії завжди сумлінно виконують всі свої обов'язки. Слід зазначити, що це відноситься до всіх ділянок, всіх етапах професійної діяльності, в яких беруть участь всі робітники від операторів диспетчерської служби, до водіїв, а також вантажників. Всі дії згуртованою командою виконуються зі знанням своєї справи, починаючи від спілкування з клієнтом "який завжди правий", до виконання розвантажувально-навантажувальних робіт бригадою вантажників з фінальної розстановкою всіх предметів меблів по місцях, зазначених замовниками.Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ з вантажниками Після здійснення замовлення, вантажне таксі з бригадою професійних вантажників негайно (протягом 30-40 хвилин з моменту замовлення) прибуває в район чи залізничного вокзалу, автовокзалу. Ціна на послуги бригади чи пари вантажників може перебувати в прямій залежності з проведеними послугами. Досвідченими співробітниками автопідприємства легко вирішуються найрізноманітніші завдання, які тісно пов'язані з наданням всіх будь-яких послуг, перенесення речей, вантажу, валіз або здійснення квартирного, офісного, дачного переїздів. У своїй професійній діяльності вони керуються, переважно, індивідуальним підходом в процесі формування тарифів на надання бажаних послуг(див. тарифі на сторинці "Вантажники").

Вантажні перевезення по Києву з залізничного вокзалу, автовокзал

Компанія "Грузоперевозки-24" на високому професійному рівні займається організацією, здійсненням вантажних перевезень по місту-герою Києву та столичному регіону, а також з усім тим, що відноситься к перевезенням вантажів на Київський залізничний вокзал, автовокзал. Нерідко киянам, жителям міст-супутників чи інших населених пунктів може знадобитися транспортний засіб, щоб доставити важкий, тяжкий вантаж, валізи, речі ближче до перону вокзала. Природно, що з таким завданням можуть найкраще впоратися не величезні вантажівки, а маневрені мікроавтобуси або ще менші спеціальні автомобілі (пікапи). Таким чином, стає очевидним той факт, що дешеве вантажне таксі "Грузоперевозки-24" буде найоптимальнішим варіантом для такого роду послуг, що в свою чергу також є одним з пріоритетних напрямків в діяльності автопідприємства.

Крім того, для здійснення квартирних, дачних та офісних переїздів автомобільний парк компанії має цілу низку досить-таки містких багатотоннажних автомашин найрізноманітнішої вантажопідйомності. Варто всього лише зателефонувати в диспетчерську службу "Грузоперевозки-24", лідера в галузі вантажоперевезень, як тут же оператори нададуть допомогу у виборі найоптимальнішого транспортного засобу під конкретне Ваше замовлення, наприклад, переїзд будь-якої складності з точним розрахунком тарифу на цю послугу.

Вантажне таксі ціна
Вантажне таксі ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160/200 480/600 8.50 80/100 160/200 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13
Вантажівка з гідробортом
(5000кг)
Машини (Вантажівка з гідробортом) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 350 договірна 13 175 від 350 13

Вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ послугиНа найвищому професійному рівні представники компанії швидко вирішують питання:

 • Малих, середніх, або великих квартирних переїздів в будь-якому районі Києва чи Київської області.
 • Вантажні перевезення вантажу до залізничного або автовокзалу.
 • Заміських або дачних переїздів.
 • Доставки до торгових точок товару.
 • Перевезення різноманітної меблів.
 • Транспортування побутової техніки.
 • Доставки будь-яких товарів з інтернет-магазинів в будь-яку точку міста.
 • Доставку особистих речей замовників з вокзалу.
 • Транспортування великогабаритних об'єктів.

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" складається з:

 • Висококваліфікованих операторів диспетчерської служби, які вирішують всі організаційні питання з кожним окремим замовником.
 • Досвідчених водіїв, які зможуть підібрати найоптимальніші маршрути проходження для швидкої, безпечної, транспортування будь-яких вантажів.
 • Професійних, дужих вантажників, майстрів своєї справи які не перший рік займаються розвантажувально-навантажувальними роботами.

Вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24" - довіряйте професіоналам

Якщо люди не володіють особистим транспортом - недороге вантажне таксі стане найбільш економічно вигідним рішенням. Оформити замовлення можна прямо зараз, потрібно просто подзвонити по одному з вказаних телефонів. Крім того, щоб терміново замовити вантажне таксі залізничний вокзал автовокзал Київ можна просто залишити заявку на сайті. Бажаємо легкого переїзду!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com