099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Бориспіль

Вантажні перевезення Бориспіль та по Бориспільському району, швидке подання вантажного пікапа, машини, мікроавтобуса (0.5т 0.8т 1.5т 3т 5т). Професійні, недорогі квартирні, офісні, заміські переїзди, вантажні перевезення Бориспіль з послугами бригади (кількох вантажників, за бажанням), безкоштовна консультація диспетчерскої служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Бориспіль вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Бориспіль тариф недорого
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати ціну, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна автоперевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Бориспіль

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Бориспіль номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати ціну транспортування.

Наприклад, Вам потрібно перевезти побутову техніку : (пральну машину, холодильник висота 1.75 метра у положенні "стоя") та стільці 4 штуки. Перевезти їх потрібно по Борисполю, Київька область з вулиці Київський шлях - 2, на вулицю Головатого будинок 20. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри техніки та стільців, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Бориспіль ціна Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цей холодильник "СТОЯ" та інши речі в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 1.7 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість автоперевезення у вантажному таксі яка дорівнює ціні 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування (у разі, якщо мікроавтобус знаходиться у м. Бориспіль), якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Борисполі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Бориспіль, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості автоперевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Бориспіль та Бориспільському району "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Бориспіль - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Бориспіль або по іншому місту в Київській області залишаються проблемними питаннями для багатьох мешканців. Компанії автоперевезень недостатньо розвинені в невеликих містечках супутниках Києва, а через це більшість громадян просто змушені звернутися до сумнівних водіям вантажних автомобілів з газетних оголошень або з інтернету.

Вантажні перевезення Бориспіль

Така необережність може спричинити за собою цілий ланцюжок непередбачених складнощів, навіть неприємностей. Якщо раптом зустрінеться нормальна людина з великим досвідом водіння, то при всьому для великих вантажних перевезень, тим паче, для організації будь-яких переїздів, буде потрібно бригада вантажників, які виконали б всі вантажно-розвантажувальні роботи. Водії-одинаки чи зможуть надавати всім такі послуги Вантажні перевезення Бориспіль?, а це означає те, що не обійтись без додаткового звернення до високопрофесійним фахівцям, що знову ж таки призведе до додаткових витрат.

Бориспіль досить великоє місто з розвиненою інфраструктурою, завдяки наявності розташованого неподалік міжнародного аеропорту, чудовою транспортної розв'язки, з багатьма автотранспортними послугами, проте тут така ж ситуація, як по всіх районах Київської області. Це при тому, що не хто інший як мешканці міста Борисполя мають прекрасну можливість всього лише хвилин за тридцять-сорок дістатися до центру Києва, опинитися в торговому центрі, супер або гіпермаркеті, зробити там великі покупки. А в наш час зовсім не проблема придбати всякі великогабаритні або важкі речі, меблі, оргтехніку, які не так-то просто перевезти на звичайному міському легковику. Для таких цілей прийде до вас на допомогу компанія "Грузоперевозки-24" надаючи сервіс вантажні перевезення Бориспіль.

Вантажні перевезення Бориспіль - Київ і назад

Вантажні перевезення Бориспіль недорого

Для мешканців Бориспільського району компанія "Грузоперевозки-24" надає сервіс вантажні перевезення Бориспіль, організація транспортних переїздов як по самому місту, так в будь-які села області, а також здійснюємо вантажні автоперевезення по Київу та по всій територіі Україні. Ви всього лише телефонуйте, а ми позбавляємо вас від усяких непотрібних клопотів, які виникають при переїздах.

Оператори - диспетчера підберуть відповідний вантажний автомобіль або мікроавтобус для різнотипних вантажних перевезень. Вам зовсім не доведеться переплачувати за експлуатацію великого автомобіля. До того ж фахівці побудують найоптимальніший, короткий маршрут, що важливо повністю приготувати їх, наприклад, до недорогого переїзду. При зверненні вам не доведеться самим розбиратися з усім тим, що потрібно для переїзду. Весь комплекс підготовчих робіт для вантажних перевезеннь по Борисполю зробить команда професіоналів-майстрів "Грузоперевозки-24".

Вантажні перевезення Бориспіль аэропорт

Якщо знадобиться зможемо здійснити транспортування вантажів, які прибули до бориспільського аеропорту. Водії-професіонали розвезуть їх по різних місцях Борисполя, Києва, інших населених пунктів області та країни. Компанія гарантує, доставку абсолютно будь-яких вантажів швидко, недорого, своєчасно.

Вантажні перевезення Бориспіль аэропорт

"Грузоперевозки-24" може здійснити комплекс послуг вантажного таксі, які можуть знадобитися мешканцям Борисполя. Наприклад, тим, які здійснюють покупки великогабаритної продукції в Києві, самостійно не мають можливості привезти їх назад додому. У таких випадках готові привезти з Києва будь-якого розміру меблів, великий побутової техніки, важких будівельних матеріалів а також інших речей, які не зовсім зручно перевозити в автобусах, або на особистому автотранспорті.

Вантажні перевезення Бориспіль ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Бориспіль ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Надійні і широкодоступні автоперевезення.

Вантажні перевезення Бориспіль пропоновані компанією "Грузоперевозки-24", а також повний комплекс послуг вантажного таксі по Україні організовується з будь-якими вантажами з об'ємом до 40 м³, вагою до 7-ти тон. Причому в обох напрямках між зазначеними містами.

Наші переваги:
 • Чемне, коректне поводження з клієнтами при їх обслуговуванні на всіх етапах спілкування. Що взагалі є корпоративною характеристикою, це не підлягає обговоренню і виконується всіма працівниками.
 • Високонадійні, безпечні автоперевезення, включаючи найкрихкіші вантажі. Адже щороку кожен автомобіль проходить регулярне техобслуговування. Для надійного забезпечення всіх послуг, що надаються вибираємо маршрути транспортування багажу. При особливої необхідності, вантажі закріплюються в кузовах автомобілів спеціальними кріпленнями.
 • Пропонуємо добрий, недорогий сервіс з вантажних перевезень за участтю бригади перевірених часом вантажників до вивозу сміття. Весь спектр роботи замовник отримує всього від однієї компанії.
 • У нас є низькі, прийнятні ціни, знову ж фіксовані тарифи. Вартість послуг є найоптимальнішою серед київських компаній по організації перевезень, а де й в чому найнижчими.
Чому ви зателефонуєте нам
 • Швидка подача автомобіля, швидше за всіх доставляємо свої машини.
 • Багато водіїв або родом, або мешкают в Борисполі добре знають його, тобто, ризик застрягти в пробці - мінімальний.
 • Що важливо особливо зараз, у нас найбільш прийнятні недорогі розцінки.
Вантажні перевезення Бориспіль, географія.

Борисполем називається невелике містечко, розташований він в 20-ти кілометрах від української столиці Києва, налічує понад шістьдесят тисяч чоловік населення, до того ж є адміністративним центром. Власне саме тут розташовується найбільший міжнародний аеропорт України, який щодня планово приймає не один десяток повітряних суден з найрізноманітніших держав. Власне кажучи в зв'язку з тим, що тут розташовується бориспільський аеропорт місцева влада намагається приділяти більш уваги на якість автомобільних доріг не тільки в самому місті, а й безпосередньо на автомагістралях, які підходять до нього.

Так само як у багатьох містах-супутниках обласного центру, тут існує інфраструктура, яка непогано розвинена. Місто має школи, вчилища, дитячі садки, філії національних університетів, супермаркети та інші об'єкти, які необхідні городянам для нормального, людського проживання. Все ж, місцевим мешканцям доводиться їздити в столицю на щоденну роботу або просто відпочити. Між Борисполем і Києвом постійно курсують автобуси, маршрутки, легковий, вантажний транспорт.

Якщо Вам потрібно сервіс вантажні перевезення Бориспіль або наприклад вантажні перевезення Боярка або в іншому населеному пункті Київської області то компанія "Грузоперевозки-24" швидко, недорого, якісно з легкістю допоможе. Вдалих, легких переїздів!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com