099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Боярка

Вантажні перевезення Боярка недорогі, термінові, цілодобові перевезення меблів, речей, побутової техніки, будівельних матеріалів пікапами, мікроавтобусами, вантажівками по всім районам міста. Комплексні вантажні перевезення Боярка з послугами (або без) професійних вантажників (за побажанням), безкоштовна консультація диспетчерскої служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Боярка вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Боярка ціна тарифа
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Боярка

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Боярка номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти рекламний банер (3 метровий) у Боярці, Київська область, з вулиці Гоголя 20 на вулицю Лисенка 17. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри рулона (ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Боярка ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти рекламну продукцію. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 5.2 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Боярка (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість автоперевезення у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 гривень, (якщо машина знаходиться у межах міста). Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажні перевезення Боярка або у других населених пунктах Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Боярка, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості автоперевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Боярка "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ ( 3 тон до 20 тон)

Вантажні перевезення Боярка - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Боярка які пропонує компанія "Грузоперевозки-24", є однією з послуг по організації і реалізації вантажних перевезень по Києву, Київській області, по всій території України. Підприємство здійснює транспортування будь-яких вантажів загальною масою до п'яти тон, з обсягом до 36-ти кубометрів. Пропонуємо вантажні перевезення в двох напрямках за маршрутами вантажні перевезення Київ-Боярка, Боярка-Київ.Вантажні перевезення Боярка

Крім усього перерахованого вище ми робимо різні вантажні автоперевезення по українській столиці, області, і по місту Боярка. Так, наприклад, для організації дачних, квартирних, офісних переїздів, автопарк компанії має чималий вибір містких вантажних автомобілів, високоманеврових вантажівок, вантажно-пасажирських мікроавтобусів.

На цих транспортних засобах водіями буде доставлений будь-якій багаж по самим оптимальним маршрутам прямування, причому без яких би то не було пошкоджень під час вантажно-розвантажувальних роботах або при транспортуванні.

Вантажні перевезення Боярка "Грузоперевозки-24" організовує:

 • Від малих, середніх до великих квартирних і офісних переїздів.
 • Дачні і заміські переїзди.
 • Транспортування меблевих гарнітурів, великої побутової техніки, холодильники.
 • Транспортування будівельних матеріалів та будівельного сміття.
 • Доставку товарів з інтернет-магазинів.
 • Транспортування особистих речей, включаючи великогабаритні предмети чи великотоннажні вантажі.

Крім того, як додаткову опцію ми пропонуємо професійну бригаду досвідчених вантажників. Майстри-вантажники з легкістю виконають розвантажувально-навантажувальні роботи, а при особливій необхідності, піднімуть ваші речі на все одно який поверх.

Вантажні перевезення Боярка - швидко, недорого, надійно

Багато мешканців столичних передмість зазвичай в саме Києві набувають будівельні матеріали, велику побутову техніку. Це відбувається тому, що столичними торговими центрами нерідко пропонуються непогані акційні знижки. А в тих випадках, коли людьми робляться такі великі або великогабаритні придбання, без допомоги автотранспортних компаній, таких як "Грузоперевозки-24", просто не обійтися.

Мало хто з киян знає про проблеми в невеликих містечках, навіть якщо це Київська область. А справа полягає в тому, що автотранспортний сервіс в невеликих містах навіть до цього часу, не дуже добре розвинений. Більш того, деякі київські підприємства з вантажних перевезень чи взагалі не збираються працювати за населеними пунктами області, бо встановлюють завищені ціни на виїзди за межі міста. Але ми працюємо в різних містечках київській області наприклад вантажні перевезення Вишгород по Києво-Святошинському району також.

Послуги та ціна вантажного таксі в Боярці від компанії "Грузоперевозки-24"

Вантажні перевезення Боярка не обмежуються великогабаритними та великотоннажними автоперевезеннями. Вантажним таксі, як одним з наданих нами видів транспортних послуг, останнім часом зацікавилися не лише багато підприємців, а й прості обивателі. Цей вид вантажоперевезення стає все більш затребуваним окремими міськими жителями, підприємствами, організаціями. Тому, що - це швидко, недорого, як правило, з фіксованою ціною на тарифи.

Послуги вантажне таксі

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" пропонує вам транспортування будь-яких вантажів з Боярки до Києва, по колу назад. Зробити замовлення у нас вигідніше, ніж замовлення автомобіля з передмістя. Наші автомобілі швидше прибудуть до місць передбачуваних вами покупок і доставлять їх в пункти призначення до дверей вашого будинку.

Для того щоб замовити у нас будь-яку послугу з вантажних автоперевезень, наприклад, вантажного таксі та бригаду вантажників, телефонуйте нам за вказаними телефонами чи залишайте ваші заявки на сайті. Оператори уточнять усе до найменших діталей, підберуть для вантажу машину, до того ж вкажуть остаточну вартість на вантажні автоперевезення.

Вантажні перевезення Боярка ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Боярка ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення по Боярці

Вантажні перевезення Боярка недорого

Усього лише в сімнадцяти кілометрах від Київа розташувалося невелике, тихе, затишне місто Боярка. Городок знаходиться на південно-західному напрямку від міста-героя Києва. Він приваблює столичних жителів своїми мальовничими природними краєвидами, відносно чистим повітрям, достатньої для відпочиваючих віддаленістю від київської повсякденності, галасливої метушні. Найчастіше в Боярці зустрічаються акуратні дачні ділянки чи затишні будинки, в яких багато киян із задоволенням проводять свої вихідні дні, або проводять літню відпустку.

На сьогоднішній день місто налічує за різними даними понад тридцяти восьми тисяч чоловік. Боярка не існує ізольовано, вона є частиною Києво-Святошинського району української столиці. Боярчани, як правило, працюють та роблять покупки в Києві. А самі кияни, купуючи тут житло для себе, потім переїжджають в Боярку, щоб перебувати подалі від столичної міської суєти.

На території міста знаходиться більш ніж сорок об'єктів державного, обласного чи районного призначення. Боярка має вигідне місце розташування. Так її в окрузі спостерігаються великі зелені масиви. Це обумовлюється сприятливим мікрокліматом в даній місцевості, як і сприяє розміщенню тут безлічі лікувально-оздоровчих та санаторно-курортних установ.

Хоча місто має добре розвинену інфраструктуру, багато місцевих жителів вважають за краще працювати, відпочивати або вчитися в Києві. Між столицею і її передмістям чудово налагоджені багато, в тому числі автотранспортні повідомлення. Внаслідок цього дістатися швидко з одного населеного пункту в інший не складе великих труднощів. А в разі якщо необхідно перевезти велику побутову техніку таку як холодильник, то немає проблем замовити сервіс вантажні перевезення Боярка легко, просто потрібно звернутися до компаніі "Грузоперевозки-24". Більш того, для поїздок в столицю місцеві жителі нерідко користуються залізничним транспортом. Однако залізничний транспорт найбільше підходить тільки для поїздок і перевезень ручної поклажі. Для тих киян, хто зовсім недавно придбав ділянки в Києво-Святошинському районі в самій Боярці, так само для тих, хто тільки збирається робити ремонти в старих будинках, дуже актуальними будуть послуги з вантажних перевезень. Це найважливіше питання може виникнути саме тоді, коли з перевезенням безлічі будматеріалів, особистих речей, великої побутової техніки, меблевих гарнітурів не впоратися за допомогою міської легковика.

Бажаєте замовити вантажні перевезення по Києво-Святошинському району наприклад вантажні перевезення Вишневе телефонуйте будемо раді Вам допомогти

Всім вдалих, легких переїздів з компанією "Грузоперевозки-24"!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com