099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Буча

Вантажні перевезення Буча, пікапи, мікроавтобуси, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) швидке транспортування речей, меблів, техніки, вантажу, будматеріалів, терміново подача вантажівки у різні райони міста. Комплексні, недорогі вантажні перевезення Буча та послуги професійних вантажників (за побажанням), безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Буча вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Буча недорого тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Буча

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Буча номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти гаражні стелажі (1.60*1.20*0.60) у кількості 4 єдиниці. Перевезти їх потрібно з Києва з вулиці Берковецька 6 (будмаркет Єпіцентр), район Берковець, в місто Буча, Київська область на вулицю Івана Кожедуба 3. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри шафи-полок (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Буча ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти стелажі в мікроавтобусі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 15.2 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. А заміський кілометраж між Київ-Буча (13 км) буде помножен на 15 грв/км, поняття "колорейс", тобто отримуємо вартість перевезення у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 + (13 км * 15 грв/км) = 555 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на автоперевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Буча у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Буча потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Буча "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Буча - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Буча є складовою частиною і одним з важливих напрямків в діяльності нашої автотранспортної компанії "Грузоперевозки 24", як і інші вантажні автоперевезення по українській столиці, її передмістях, області, і території України. Як відомо, більшість малих міст-супутників Києва, незважаючи на територіальні поділу, давно вже стали з ним одним єдиним. У наш час величезною популярністю серед жителів Києва користуються невеликі населені пункти, а містечко Буча не виняток.

Вантажні перевезення Буча

Вантажне таксі Буча - "Грузоперевозки 24"

В арсеналі нашої компанії є досить популярна в даний час послуга. Це вантажне таксі "Грузоперевозки-24", яке є таким видом транспортних послуг, який незмінно затребуваний міськими жителями, багатьма підприємствами, організаціями. Пояснюється це швидкістю подачі автомашин, як правило, недорогими фіксованими цінами.

Вантажні перевезення Буча саме нами будуть організовані та здійснені на найвищому рівні. Ми зможемо вирішити за вас всі питання, пов'язані з масштабними переїздами замовивши у нас сервіс вантажного таксі. Ми з легкістю організуємо для вас будь-які вантажні перевезення по маршруту Буча-Київ та в зворотьньому напрямку. Наприклад, для квартирного, офісного або дачного переїзду в нашому автотранспортному парку є місткі вантажівки, маневрені вантажні або пасажирські мікроавтобуси. З їх допомогою водії а також бригада вантажників, якщо така знадобиться, доставить будь-які вантажі в будь-які точки столиці, Київської області або всієї України, причому без яких би то не було пошкоджень або проблем.

Організація вантажні перевезення Буча.

Звертайтеся до нас за будь-якої необхідності транспортування речей наприклад вантажні перевезення в будь-яке місце Бучі, або в зворотному напрямку, або під час автоперевезення вантажів по місту.

"Грузоперевозки 24" займається наступними видами автоперевезень:

 • Малими, середніми та великими квартирними переїздами.
 • Офісної перевозки.
 • Заміськими - приватними автоперевезеннями.
 • Транспортування меблевих гарнітурів, великої побутової техніки.
 • Транспортування будівельних матеріалів.
 • Доставкою товарів з інтернет-магазинів.
 • Перевезенням особистих речей.

При замовленні організації вантажних перевезень в Бучі вам доведеться зустрітися:

 • З кваліфікованими операторами, які послужать сполучними ланками між замовниками та виконавцями, вони ж будуть простежувати за всіма процесами виконання робіт від початку до кінця.
 • Досвідченими водіями, які обирають оптимальні маршрути проходження для здійснення швидких, безпечних транспортуваннь ваших вантажів.
 • Бригадою професійних вантажників, які зможуть виконати різноманітні розвантажувально-навантажувальні, такеллажние роботи, з підйомами-спусками по поверхах, без зайвих зволікань, перекурів, якими звичайні вантажники тільки затягують час.

Вантажні перевезення Буча дешево.

Звичайно, відстань між двома містами не така велика, однак при переїздах кожним середньостатистичним жителем перевозиться досить-таки багато речей, включаючи великогабаритні. Дрібні речі ще якось можна перевозити особистим автотранспортом або за допомогою громадського транспорту. Однак як же перевозити коштовні та великогабаритні предмети?

Послуги вантажні перевезення Буча

Буча представляеться містечком обласного призначення, розташувався він на відстані дванадцяти кілометрах на північний захід від київської риси. Населення становить трохи більше сорока двох тисяч чоловік, з міською площею майже 11 км, причому більша його частина знаходиться лісопарковій зоні, при цьому вважається курортної.

Колоритна природа, лісові масиви в київських передмістях привертають значну кількість бажаючих купувати або будувати будинки в цьому регіоні. Бучанське напрямок одне з найбільш популярних для такого виду діяльності. Чудові ліси з найчистішим повітрям, природна близькість до столичної інфраструктури роблять це містечко одним з найбільш улюблених місць для побудови дач, заміських маєтків, для активного відпочинку від київської метушні саме самими киянами.

Усі ці пишноти доступні вже зараз. Саме таким чином, надходять багато столичних жителів, хтось подумує про будівництво невеликого дачного будиночка, а хтось вирішив замахнутися на щось більше. Однак усіх їх об'єднує одна загальна проблема. Адже потрібно якось перевозити необхідні будівельні матеріали для зведення свого житла, а в свіжопобудовані будови слід перевести свої особисті речі, меблі, побутову техніку для комфортного в них проживання.

Вантажні перевезення Буча ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Буча ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Інфраструктура

Вантажні перевезення Буча недорого

Інфраструктура міста досить-таки непогано розвинена, є велика чисельність споруджуваних або давно вже побудованих сучасних житлових будівель. Впадають в око чисті, добре доглянуті вулички, облагороджені превеликим безліччю квіткових клумб. На відміну від столиці має чудовою екологією, а близькість до неї, формує цілком комфортну обстановку для життя і відпочинку. Коротше кажучи, містечко сучасна, що стрімко розвивається, перспективна, комфортна, екологічно цілком чиста.

Промисловість

З промисловим виробництвом в місті все "окей" благополучно. У ньому є постійно працюють будівельні, деревообробні фірми, транспортні організації та підприємства, що належать до скляної, приладобудівної промисловості. Місто володіє чотирма загальноосвітніми школами, однією гімназією, чинним чудовим стадіоном. У населеному пункті є базар, поліклініка для дітей та дорослих, лікарня.

Дозвілля

Місцеві захоплюються не тільки вічнозеленими лісами. Особливу гордість викликають: парк з фонтаном, ультрамодний молодіжний скейт-парк, невеликий ставок, дуже красиві, акуратні велодоріжки. Для проведення дозвілля є сучасний кінотеатр «Акваріус» з 2-ма шикарними залами, дитячою кімнатою, а також «Картопляной хатою». Як в більшості міст, в Бучі є лікарня, поліклініка, великий ринок.

Вибирайте професіоналів команда "Грузоперевозки 24"

Вантажні перевезення Буча від "Грузоперевозки 24" це завжди невисокі ціни, швидкість доставок, надійність, висока якість при виконанні всіх робіт. А якщо ви з іншого містечка таке як Ірпінь і бажаєте замовити переїзд то звертайтесь на сторінку вантажні перевезення Ірпінь. Довірте свої проблеми при переїзді професіоналам. Телефонуйте нам, залишайте замовлення на сайті.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com