099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Ірпінь

Вантажні перевезення Ірпінь - від компанії "Грузоперевозки-24" це автоперевезення меблів, речей, побутової техніки та іншиго вантажу - пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) по всьому місту. Якщо потрібні - вантажні перевезення Ірпінь з послугами вантажників (або без) - звертайтесь, безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Ірпінь вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Ірпінь недорого тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати автоперевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Ірпінь

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Ірпінь номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти мішки з корою сосни у кількості 70 единиць (вагою 1 штуки 7 килограм). Перевезти потрібно по місту Ірпінь, Київська область з вулиці Гоголя 40, на вулицю Пушкінська будинок 10. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри мішка (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Ірпінь ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити ці мішки в мікроавтобус та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.2 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Ірпінь (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість транспортування у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 гривень (якщо мікроавтобус знаходиться у місті Ірпінь). Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Ірпінь у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Ірпінь потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Ірпінь "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Ірпінь - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Ірпінь від компанії "Грузоперевозки-24" є однією з багатьох транспортних послуг, якими професійно займаємося.Вантажні перевезення Ірпінь Можемо запропонувати організацію і реалізацію переїздов за маршрутами Київ-Ірпінь або Ірпінь-Київ, транспортування вантажів по Київській області по всій території України. Відповідально заявляємо про те, що гарантуємо всім надання відмінного сервісу, індивідуального підходу при рішеннях будь-яких завдань, пов'язаних з нашою високопрофесійної діяльністю. І це не просто слова.

Наши фахівці - колектив професіоналів

Найбільша гордість - це команда професіоналів. Наприклад, в колективі є дуже досвідчені бригади вантажників, які вже багато років спеціалізується саме на різного роду перевезеннях або переїздах, включаючи квартирні або великомасштабні офісні. У нас працюють професійні водії, які знають на відмінно маршрути слідування, багато хто з них представляються Ірпінськими корінними мешканцями.

Співробітниками будуть зроблені необхідні дії при перевезеннях, цінні речі дбайливо, акуратно будуть доставлені до місця призначення. "Грузоперевозки-24" володіє чималим досвідом, наприклад, в перевезенні меблевих гарнітурів. Майстри працівники доставлять до дому всі меблі, а в разі необхідності перенесуть, її по сходах на будь-які поверхи, і великогабаритні не розбірні її елементи. Іноді, транспортування меблів включає в себе розбирання-збирання м'яких куточків, столів або шафок. Високопрофесійними робітниками ніжно будуть розібрані-зібрані, упаковані всі елементи декору.

Професійні вантажні перевезення Ірпінь недорого

Вантажні перевезення Ірпінь це дуже відповідальна справа для компанії "Грузоперевозки-24". Щоразу дотримуємося терміну з транспортування найрізноманітніших вантажів. Великий автопарк найсучасніших автомобілів, а також безліч інших, дозволяє нам з високою якістю надавати будь-які послуги вантажних перевезень в Ірпені недорого або за цілком прийнятними тарифами.

Вантажні перевезення Ірпінь недорого

Можливості компанії

Комплекс послуг недорогих вантажних транспортувань наданих нами, дозволяє замовникам не замислюватися, про те, яким чином буде доставлений їх ваантаж. Різноманітні речі доставляються нами оперативно, з граничною обережністю, в будь-яку зазначену точку туди, аж до дверей вашої квартири або будинку. Можливості автопарку легко дозволять організувати транспортування, підібрати для вирішення цих завдань найоптимальніший вид транспорту, який повністю задовольнить вас.

Чим досягається високий рівень обслуговування вантажні перевезення Ірпінь

Велика відповідальність, професіоналізм, надійність є основою нашої співпраці з замовниками. Працюємо для вас в іншіх різноманітних містах наприклад вантажні перевезення Бровари, тому для зручності автотранспортіровкі може здійснюватися в святкові або вихідні дні, і в нічну пору, що може особливо актуальним при офісних переїздах. Висока якість послуг, які ми надаємо, надійність, збереження всіх вантажів, досягаються високим професійним рівнем планування кожного замовлення, і його експедиції. Ретельно підбираємо до кожного вантажу чи годиться для нього вид транспортного засобу для вантажних перевезень. Крім того, фахівцями прораховуються найоптимальніші, швидкі і найбільш вигідні маршрути для того, щоб вантаж прибув до місця призначення вчасно.

Вантажні перевезення Ірпінь ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Ірпінь ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення Ірпінь - місто

Ірпінь є невеликим містечком, з населенням приблизно сорока тисяч мешканців. Останнім часом він стрімко розвивається, а розташован в тринадцяти кілометрах Києва.Вантажні перевезення Ірпінь місто Містечко знаходиться на річці Ірпінь, в дуже мальовничій, лісистій місцевості. Місто-супутник розташовується на північний захід від Києва і володіє добрим транспортним сполученням з ним.

Ще зовсім недавно в Ірпінь можна було добиратися автомашиною по двох трасах Київ-Ковель або Київ-Житомир. Не так давно в урочистій обстановці було відкрито нову чудову, сучасну трасу Київ-Ірпінь, довжина якої становить дванадцять з половиною кілометрів. Слідуючи по новій дорозі, можна дістатися з Києва до Ірпеня орієнтовно за двадцять хвилин.

Промисловий потенціал

Місто має добре розвиненим промисловим виробництвом, торгівлею, в ньому активно проводяться будівельні роботи. Так, наприклад, підприємство "Ірпінь Торфмаш" є одним з найбільших. Крім того в Ірпені налагоджений випуск меблів, виробництво будівельних матеріалів, функціонують численні торгові підприємства, супермаркет із продажу електротехнікі, мегамаркети продуктові. У містечку є досить-таки великий ринок, діючий кінотеатр, безліч кафе, нічних клубів.

Ірпінь вважається студентським містечком, молоді люди здобувають освіту навчаючись в економічному коледжі, а також в "НУДПСУ" Національний Університет Державної Податкової Служби України. Діють загальноосвітні школи, дитячі садки, бібліотека. Місто має в своєму розпорядженні лікарню, поліклініку, і інші об'єкти передбачені міською інфраструктурою.

Гарантії на вантажні перевезення Ірпінь

Якісні вантажні перевезення Ірпінь від компанії вантажне таксі "Грузоперевозки-24" гарантується високою відповідальністю всього колективу-професіоналів, від керівного складу до виконавців, включаючи бригаду вантажників. Завдяки такому відповідальному підходу до справи з нашого боку, ви заощадите час, сили і засоби, позбудетеся від емоційних навантажень, обійдетеся без головного болю.

Вантажні перевезення Ірпінь в зв'язку з швидкими темпами розвитку міста щороко стають все більш затребуваними, а значить, виникає конкуренція. Власне тому невпинно підвищуємо комплекс і якість сервісу, що надається, а також розширюємо сферу діяльності по містах таких як вантажні перевезення Гостомель. Дотримуємося максимальних стандартів в сфері автоперевезень. Саме до такого сервісного рівню звикли постійні клієнти, довіряйте професіоналам - фахівцям, робіть замовлення на "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com