099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Гостомель.

Вантажні перевезення Гостомель - та по району, транспортування пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) - речей, меблів, побутової техніки, будматеріалів, іньшого вантажу. Якщо Вам потрібні - вантажні перевезення Гостомель з послугами недорогих вантажників (або без) - звертайтесь, (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Гостомель вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Гостомель ціна тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Гостомель

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Гостомель номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти невеличку шафу, газову плиту, пральну машину, пакунки з особистими речами. Перевезти все це потрібно по Гостомелю, Київька область, з вулиці Ярова будинок 38 на вулицю Остромирська будинок 24. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри побутової техніки, меблів та речей (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Гостомель ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю побутовую техніку, шафу та речі в мікроавтобус, та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.5 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Гостомель (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість транспортування у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 гривень (якщо мікроавтобус знаходиться у місті Гостомель). Приклад був розрахований тільки на послуги вантажні перевезення Гостомель, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси в змозі взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на автоперевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Гостомель у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Гостомель потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Гостомель "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Гостомель - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Гостомель успішно здійснюються компанією "Грузоперевозки-24" вже багато років. Однак тільки лише одним Гостомелем ми не обмежуємося, також працюємо і в Броварах вантажні перевезення Бровари тому, що в сферу інтересів входить території Києва, Київської області, а також України. Досвідчена команда вже давно становить правильну конкуренцію більшості бувалим столичним компаніям-перевізникам. А чому? тому, що нами пропонуються доступні дешевы ціни, відмінна якість виконаних робіт, а також високий рівень професіоналізму всього персоналу.

"Грузоперевозки-24" є згуртованою, єдиною командою складається зі справжніх фахівців, майстрів своєї справи, які виконують свої обов'язки, як правило, на «відмінно». Бригада вантажників складається з сильних, витривалих людей, для яких не існує нічого неможливого. Адже вони точно знають, як підготувати до транспортування найрізноманітніші речі, яким чином провести збірку-розбирання, упаковку, як здійснюється перенесення, розташування, а також правила кріплення їх в кузові автомашини для вантажних перевезень. Таке ставлення до виконання своїх обов'язків всім персоналом не випадково. Оскільки від їх особистого, напрацьованого роками досвіду, професійних знань цілком залежить збереження вантажів при їх перевезеннях. Крім того водії вантажних автомобілів і мікроавтобусів чудово знають не тільки київські дороги, обласні, а також всієї країни. Внаслідок цього всім замовникам ми завжди гарантуємо, що їх багаж буде доставлений в будь-яку зазначену ними точку своєчасно.

Вантажні перевезення Гостомель можуть проводитися цілодобово, тому, що ми володіємо великим парком вантажних автомобілів, вантажних, вантажопасажирських мікроавтобусів. Вантажні автомобілі обладнані спецкріпленням для транспортування найрізноманітніших об'єктів, а це гарантує їх досконалу безпеку. Велика чисельність вантажівок дозволяє перевозити вантажі з будь-якими габаритами, в будь-яких обсягах. При особливої ​​необхідності ми можемо скористатися додатковим спецобладнанням для здійснення навантаження великогабаритних вантажів, наприклад кранів-маніпуляторів - навантажувачів.

"Грузоперевозки-24" під силу організація:

 • Будь-якого переїзду: дачного, квартирного, офісного.
 • Транспортування піаніно, чи інших музичних інструментів, великих розмірів меблів.
 • Вивіз будівельного сміття.
 • Транспортування холодильників, пральних машин, будь-який інший великогабаритної побутової техніки.
 • Доставка душових кабін, ванн, іншої сантехніки.
 • Переміщення банкоматів, сейфів.

Ми легко справляємося не тільки вантажно-розвантажувальними роботами, а також готуємо речі к транспортуванню.

Бригада вантажників впорається:

 • З демонтуванням побутової техніки.
 • Розбиранням-збіркою меблів.
 • Упаковкою будь-яких речей.
 • Сортуванням будівельного сміття.

Вантажні перевезення Гостомель - швидка доставка недорога ціна

Компанія "Грузоперевозки-24" дбайливо ставиться до дорогоцінного часу всіх клієнтів. Внаслідок цього гарантується швидка доставка найрізноманітніших вантажів, до того ж співробітники працюють цілодобово без вихідних по Київу та Гостомелю. Вже давно постійні замовники добре знають, що вантажні автомашини або таксі завжди приїжджає вчасно.

Вантажні перевезення ГостомельНами цілком гарантується при перевезенні оперативність і високу якість послуг, при цьому замовника пропонуються цілком прийнятні недорогі ціни. Диспетчерська служба завжди зможе в телефонному режимі розрахувати правильну вартість передбачуваних робіт, підібрати оптимальну машину для конкретного вантажу, запропонувати бригаду або одного-двох вантажників, прокласти маршрут прямування, з урахуванням будь-яких побажань замовників.

Вантажні перевезення Гостомель - ватажне таксі

Послуги вантажне таксі Гостомель

Вантажне таксі це дуже зручна і практична послуга, що надається, яка допоможе вам заощадити час і кошти. Перевагою вантажного таксі є наявність автопарку автомобілів різної вантажопідйомності. А це означає, що ми підберемо найоптимальнішу автомашину для вантажних перевезень по Гостомелю, навіть малих вантажів так, щоб ви не переплачували.

Невеликі населені пункти, що знаходяться невдалік від української столиці, давно вже стали її складовими частинами. Оскільки вони не є відокремленими, адже їх мешканці приїжджають до Києва на працю, для відпочинку або здійснення шопінгу. Не є винятком містечко Гостомель, яке давно вважається Київським передмістям.

Вантажні перевезення Гостомель ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Гостомель ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення Гостомель дешево

Вантажні перевезення Гостомель дешево

З урахуванням цих чинників, компанія "Грузоперевозки-24" пропонує вам здійснення вантажних транспортувань по маршрутам проходження Київ-Гостомель чи в зворотному напрямку Гостомель-Київ. Якщо ви мешкаєте в передмісті, а в столицю їздите за великими покупками, то вам неодмінно знадобляться послуги вантажних автоперевезень. Чи вдасться обійтися без допомоги нашого, наприклад, вантажного таксі, особливо якщо ви придбали диван, крісла, пральну машину чи холодильник, інші великогабаритні предмети чи задумали ремонт.

Вантажні перевезення Гостомель переваги "Грузоперевозки-24"

Одним з найважливіших переваг в роботі є вміння не тільки слухати, а й прислухатися до думки всіх клієнтів, а також налагоджувати з ними тривалі партнерські взаємини. Представники компанії "Грузоперевозки-24" завжди відкриті до діалогів, готові уважно вислуховувати зауваження чи пропозиції. Ми невпинно спрямовані в поліпшенні якості обслуговування, але природно без вашої участі в цьому нічого само собою не відбудеться. Для тих, хто бажає випробувати нас, замовити сервіс вантажні перевезення Гостомель стати постійним клієнтом, пропонуємо дзвонити за вказаними телефонами, залишайте замовлення на сайті.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com