099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Бровари

Вантажні перевезення Бровари, (мікроавтобуси, вантажівки 0.5т 0.8т 1.5т 3т 5т) транспортування меблів, речей, будматеріалів, побутової техніки по Броварському району. Недорогі, комплексні, термінові квартирні, офісні переїзди, вантажні перевезення Бровари з послугами вантажників (за бажанням), (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Вантажні перевезення Бровари вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Бровари тариф ціна
Інформация о тарифе (ціна)
Подача машины 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна переїзду та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Бровари

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Бровари номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти утеплювач 15 кубічних метрів. Перевезти потрібно по Броварам, Київська область з вулиці Київська 253 будівельний супермаркет Єпіцентр на вулицю Марії Лагунової будинок 20. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри будівельних матеріалів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг матеріалів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Бровари ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажівка Газель за тарифом (160) т.к габарити вантажного відсіку (об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити та перевезти цей утеплювач. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 0.8 км, отже в тарифі (160) Газель вже закладений кілометраж до 10 км по місту Бровари (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. Тобто вартість транспортування будівельних матеріалів у вантажному таксі складає 480 гривень (якщо автівка знаходиться в Броварах). Приклад був розрахований тільки на послуги проїзду автомобіля, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки якраз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір більше та внаслідок цього перевезуть набагато більше. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення Київ Газель це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Вантажне таксі у Броварах та усієї Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Бровари, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Бровари у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Бровари - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф от 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Бровари стають цілком актуальнішими, особливо зараз, коли літо закінчилося, спекотні дні вже позаду, залишилися тільки в людських спогадах. Більшість киян а також гостей столиці активізуються і починають замовляти автоперевезення, наприклад, у зв'язку з переїздом по місту Бровари, так само заміські переїзди такі як вантажні перевезення Бориспіль, а також по області, саме з перших осінніх днів.

Вантажні перевезення Бровари

Для того, що б максимально комфортно приступити до початку трудової діяльності після відпускної пори або після літніх канікул нашою компанією "Грузоперевозки-24" виконуються не тільки квартирні переїзди з вантажниками (складанням-розбиранням меблевих гарнітурів, в разі необхідності), а також дачні, заміські переїзди, по Броварам, по Київській області, по всій території України.

Що пропонуємо

Найширший спектр послуг з автоперевезень в Броварах, Київської області по обслуговуванню вантажів, а також супроводжуємо і швидко перевозимо вантаж при холодній, сніжної погоди, в спеку і в дощ. Звертаємо увагу, що компанія високопрофесійно займається переїздами, вантажними перевезеннями по Київській області та Україні не перший рік. Працюючи протягом усіх багатьох років, ми заслужили репутацію доволі надійною компанії, а також маємо широку базу постійної клієнтури. Всі транспортування здійснюються вантажними мікроавтобусами, довгобазними вантажопасажирськими, і в кузовах з підвищеною місткістю.

Вантажні перевезення Бровари - послуги компаніі "Грузоперевозки-24"

 • Сервіс вантажного таксі, вантажопасажирських автомобілів. Причому автоперевезення пасажирів і вантажів дозволяє контролювати весь процес від початку до кінця.
 • Швидка автоперевезення мікроавтобусами.
 • Транспортування будь-яких вантажів різної маси, об'єму, довжиною до 4 метрів.
 • Повноє експедирування всіх вантажів може провадитись при випадках, коли замовники не мають можливості розвозити вантажі по вказаних об'єктах.
 • Переїзди по місту Києву, області, по Броварах. Якщо знадобиться, можемо запропонувати додаткові послуги бригади вантажників, які виконають цілком розвантажувально-навантажувальні роботи.
 • Офісні, квартирні, або ж дачні переїзди недорого без зайвих проблем.

Вантажні перевезення Бровари сервіс «переїзди під ключ»

Крім того можемо запропонувати швидке транспортування меблевих гарнітурів, побутової, оргтехніки, особистого майна чи інших важких, великогабаритних предметів. Більш того, пропонуємо послугу "переїзди під ключ". Це означає, що працівники повністю перевезуть речі з однієї квартири в іншу. Вони також завантажать, розвантажать, піднімуть, розставлять меблі в зазначених місцях в новій квартирі, викинуть зайве, в тому числі і сміття.

Якщо того попросить замовник ми організуємо:

 • Транспортування меблевих гарнітурів або окремих її елементів.
 • Розбирання-збирання меблів.
 • Приміські автоперевезення.
 • Дачні поїздки з вантажами.
 • Комфортні дачні переїзди.
 • Транспортування роялів, піаніно, інших важких, великогабаритних вантажів.
 • Розвантажувально-навантажувальні роботи за допомогою бригади досвідчених вантажників.
 • Супровід вантажів п'ятьма пасажирами за допомогою длинобазного вантажопасажирського автомобіля.
 • Реалізацію делікатних домашніх переїздів.

Вантажні перевезення Бровари ціна та переваги "Грузоперевозки-24".

Вантажні перевезення Бровари, причому абсолютно швидко, недорого виконуються нашими досвідченими водіями, майстрами-вантажниками. Маршрути прокладаються за допомогою новітніх навігаторів. Завдяки чому всім водіям вдається об'їжджати величезні пробки, що дозволяє максимально швидко, недорого (завдяки економії пального) здійснювати автоперевезення.

Транспортування вантажів виконуються тентованнимі вантажівками, довгобазними вантажопасажирськими мікроавтобусами. Транспортні засоби сповна відповідають всім вимогам вантажного таксі. Кабіни обладнані двома пасажирськими місцями, замовники абсолютно безоплатно, комфортно зможуть супроводжувати все своє майно. Тому, що оплачуються тільки транспортування вантажу, а самі пасажири здійснюють безкоштовний проїзд.

Вантажні перевезення Бровари ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Бровари ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення Бровари - додаткові послуги.

Велика частина переїздов на машинах по Києву, вантажні перевезення Бровари та області здійснюється з виконанням розвантажувально-навантажувальних робіт. Ми поважаємо вільну волю споживачів, тому завантажувально-розвантажувальні роботи можуть організувати і здійснити самі замовники. Однак рекомендуємо вдатися до послуг професіоналів а також довіритися виконати розвантажувально-навантажувальні роботи досвідченим вантажникам, особливо при перевезеннях холодильників, піаніно, роялів.Вантажні перевезення Бровари недорого

Якщо кому-небудь потрібно перевезти вантаж або забирати їх в декількох місцях області таких як Боярка. А у вас немає можливості, або часу самостійно супроводжувати їх, тоді водії зможуть зробити це цілком за вас, якщо замовити послугу вантажні перевезення Боярка. При таких випадках повідомляйте про це диспетчерам по телефону завчасно. Якщо отримуючи вантаж, потрібно довіреність, тоді водії, повідомлять вам свої паспортні дані.

Якщо ви все-таки вирішили замовити послугу автоперевезення, брати, перевозити поклажу заїжджаючи в різні місця, домовилися вже з операторами диспетчерами, тоді вам залишилося зробити ще кілька дій. Вам доведеться передзвонити нашому водієві, який виконає обов'язки експедитора. Ви повинні будете йому додатково повідомити необхідні маршрути прямування, а також номери декларацій, за якими доведеться отримувати вантаж, використовуючи раніше видане доручення. Це допоможе нашому водієві-експедиторові швидко, оперативно, без зайвих заїздів, отримати, перевезти весь вантаж по вказаних об'єктах.

Наші водії-експедитори, використовуючи найновітніші автомобільні навігатори, із застосуванням спеціальних програм, швидко прокладуть маршрути прямування з урахуванням утворилися за час підготовки до виїзду або в період руху пробок. Такий діловий підхід до справи дозволить замовникам значно скорочувати витрати, завдяки оперативному реагуванню, маневреності швидших автоперевезеннях.

Зробити термінові виклики або замовлення вантажні перевезення Бровари ви можете за вказаними номерами телефонів.

Вдалих, легких переїздів в Броварах з вантажним таксі компанією "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com