099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Вишгород

Вантажні перевезення Вишгород та по району, термінові, недорогі автоперевезення пікапами, мікроавтобусами та машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 5т ). Перевезення побутової техніки, меблів, будматеріалів, речей, вантажей. Комплексні вантажні перевезення Вишгород з послугами недорогих вантажників (за бажанням), безкоштовна консультація диспетчера.

Вантажні перевезення Вишгород компанія грузоперевозки-24

Цілодобове вантажне таксі "Грузоперевозки-24" здійснює термінові квартирні, дачні, офісні переїзди по всьому Вишгородському району. Недорогі ціни, прозорі тарифи на послуги, дешева вартість на вантажні перевезення Вишгород. Зручний, швидкий сервіс самостійного прорахунку ціни поїздки, оперативні відповіді на питання диспетчерської служби.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Вишгород вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Вишгород тариф ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Вишгород

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Вишгород номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти крісло, компьютерний стіл, монітор, маленьку шафу. Перевезти потрібно по місту Вишгород, Київська область, з вулиці Кургузова будинок 1, на вулицю Симоненка будинок 6. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг мебельних предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Вишгород ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти ці меблі в мікроавтобусі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 0.7 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Вишгород (як і у усіх тарифах, якщо мікроавтобус знаходиться у місті), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість транспортування меблів та техніки у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на автоперевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Вишгород у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Вишгород потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Вишгород у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Вишгород - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Вишгород вже багато років успішно здійснюються нашої автотранспортної компанією. Одним лише Вишгородом ми не обмежуємося оскільки працюємо в українській столиці Києві, по території Київської області, а також по всій Україні. Компанія "Грузоперевозки-24" давно вже представляє солідну конкуренцію багатьом столичним перевізникам. Внаслідок того що від нас надходять пропозицію з доступними недорогими цінами, відмінною якістю сервісу автоперевезень, а також з найвищому рівнем професіоналізму всього персоналу.

Вантажне таксі Вишгород недорого

Вантажні перевезення Вишгород

Однією з найбільш популярних послуг, яка знаходиться в арсеналі "Грузоперевозки-24" є надання послуги вантажне таксі. Замовлення вантажопасажирських, вантажних мікроавтобусів - це така послуга, яка часто просто життєво необхідна для мешканців в Вишгороді. Для постійних замовників передбачаються найрізноманітніші знижки на вантажне таксі.

Чим же так сильно приваблює вантажне таксі багатьох клієнтів? Все навіть дуже просто! Вантажопасажирські мікроавтобуси чудово зарекомендували себе в тих випадках, коли з'явиться необхідність транспортування дрібних речей, особистих речей, побутової техніки, меблів, в загальному все того на що буде потрібно не величезні вантажівки, а верткі вантажно-пасажирські мікроавтобуси.

Грузоперевозки-24

Вантажні перевезення Вишгород автотранспортна компанія з превеликим задоволенням пропонує допомогу в будь-якому вигляді, в тому числі при масштабному квартирному або офісному переїзді, разом з повним розбиранням-збіркою, а також перенесенням будь-яких меблів з квартир, офісних приміщень у Вишгороді. Співробітниками "Грузоперевозки-24" сумлінно виконуються всі обов'язки, на всіх ділянках, на всіх етапах від першого замовлення і дзвінка, до розвантажувально-навантажувальних робіт з остаточною установкою предметів по місцях. Виклик бригади досвідчених працівників і прибуття мікроавтобусів до місця призначення виробляються надзвичайно чітко, швидко, строго у встановлений за домовленістю час.

Вантажні перевезення Вишгород послуги

Ціна на надання вантажників знаходиться в прямій залежності від проведених справ. Великодосвідчені співробітники підприємства "Грузоперевозки-24" з легкістю дозволять будь-які різні питання, пов'язані з наданням найрізноманітніших послуг, в процесі квартирних, офісних переїздів. У своїй діяльності ми керуємося, насамперед персональним підходом при формуванні вартості за надання сервісу. Як правило, наші постійні клієнти залишаються вельми задоволеними від чудово проведених робіт всім нашим персоналом, від керівництва до бригади вантажників-майстрів.

Вантажні перевезення з Києва до Вишгорода

Команда "Грузоперевозки-24" на найвищому професійному рівні може організувати для Вас автоперевезення по Києву та області, а маршрути вантажні перевезення Вишгород - Київ або Київ - Вишгород є пріоритетним напрямком. Для квартирних, дачних, офісних переїздів в автопарку компанії представлений цілий ряд містких багатотоннажних автомобілів з різною вантажопідйомністю, а також вантажівки, вантажно-пасажирські мікроавтобуси, пікапи. Зателефонуйте нам, а менеджери допоможуть в підборі автомобіля під ваш переїзд з розрахунком точної ціни.

Вантажні перевезення Вишгород ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Вишгород ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13
Вантажні перевезення Вишгород недорого

"Грузоперевозки-24" справляються з завданнями:

 • З малими, середніми, або великими квартирними переїздами в Києві або Вишгороді.
 • З вантажоперевезеннями по Вишгороду.
 • З заміськими переїздами.
 • З доставкою з магазинів
 • З транспортуванням меблів, великої побутової техніки.
 • З доставкою товарів з інтернет-магазинів.
 • З доставкою особистих речей (замовників).
 • З транспортуванням великогабаритних предметів.

Команду "Грузоперевозки-24" - професіоналів складають:

 • Висококваліфіковані оператори, цілком препроводящіе кожного окремого клієнта. Вони простежать за виконанням замовлень з часу подачі заявки до повного закінчення робіт.
 • Досвідчені водії, які підберуть найоптимальніші маршрут для більш швидкого а, головне, безпечного, транспортування вантажів.
 • Штат високопрофесійних вантажників, які з обережністю здійснять всі розвантажувально-навантажувальні роботи.

Послуги вантажників.

Якщо раптом вам терміново потрібно вміла команда працівників для виконання вантажно-розвантажувальних робіт а також же для проведення будь-яких інших, наприклад, робіт на складі, то ви звернулися за адресою.Вантажні перевезення Вишгород вантажникі У компанії "Грузоперевозки-24" є великий штат вантажників. Зокрема одна з наших досвідчених бригад вантажників може діяти автономно в Києві або в Вишгороді для будь-яких робіт, в яких передбачається переміщення вантажів. А для транспортування яких-небудь ваших речей, вантажів при замовленні автомашини вам не варто турбуватися про те, де шукати тих, хто переніс би їх, оскільки бригада вантажників також прибуде до місця призначення. Ми працюєм по всій київській області, наприклад машину с логотипом вантажні перевезення Обухів зможете знайти і у Вишгороді.

Вантажники-збирачі меблів

Вантажні перевезення Вишгород, як правило, люди вибирають разом з нашими майстрами такеллажного справи. Всі майстри - універсали, адже вони не тільки займаються переміщенням вантажів, але також розбирають-збирають меблеві гарнітури, запаковують-розпаковують вантажі, знають всі тонкощі при транспортуванні крихких предметів або особливості автоперевезення деяких видів побутової техніки, наприклад, холодильників. А при складанні будь-яких типів меблів з легкістю змонтують гарнітури відомих імпортних торгових марок невимушено, з високою якістю. Їх напрацьований роками досвід роботи в компанії дозволяє нам виробляти монтаж будь-якої складності.

Вантажні перевезення Вишгород - місто

Місто вважається київським ровесником, має безліч визначних пам'яток, багатющу історію. Він є містом-супутником Києва, розташованим на правому березі Дніпра, на узбережжі Київського водосховища, в восьми кілометрах на північ від столиці. Його населення становить приблизно двадцять вісім тисяч мешканців, площа майже дев'ять тисяч квадратних кілометрів. Міська інфраструктура формується відразу двома напрямками: житловий сектор багатоквартирними висотними будинками, а також дачний сектор.

Вантажні перевезення Вишгород - довіряйте професіоналам "Грузоперевозки 24"

Щоб замовити Вантажні перевезення Вишгород або вантажне таксі, дзвоніть нам за вказаними телефонами і залишайте заявки на нашому сайті. А якщо ви мешканець зовсім з другого району наприклад з Васильківа то замовляйте послугу вантажні перевезення Васильків. Приемних, легких переїздов з "Грузоперевозки-24"

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com