099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Вишневе

Вантажні перевезення Вишневе, термінове замовлення, швидка подача пікапа, вантажного мікроавтобуса, вантажівки (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) у всі райони міста та передмісття. Комплексні, недорогі вантажні перевезення Вишневе з послугами (1-2 вантажника або бригади за побажанням), безкоштовна косультація диспетчерської служби, звертайтесь - допоможемо.

Вантажні перевезення Вишневе компанія грузоперевозки-24

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" це - комплексні автоперевезення : меблів, особистих речей, побутової техніки, будівельніх матеріалів та іншого вантажу. Недорогі ціни на послуги - квартирні переїзди, офісні, дачні, найдешева вартість на вантажні перевезення Вишневе. Прозорі, актуальні тарифи, самостійний, легкий розрахунок собівартості переїзду.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажні перевезення Вишневе вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Вишневе ціна тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Вишневе

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Вишневе номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти особисті речі у коробках, загальним об`ємом 7.5 м³. Перевезти їх потрібно по місту Вишневе, Київська область з вулиці Лесі Українки будинок 74 на вулицю Святошинська будинок 43. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри коробок (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Вишневе ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити ці речі в мікроавтобус та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 2 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Вишневе (як і у усіх тарифах, якщо мікроавтобус знаходиться у місті), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість перевезення речей у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на автоперевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності доставки домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Вишневе у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Вишневе потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Вишневе у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Вишневе - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Вишневе є одним з різноманітних напрямків діяльності нашої автотранспортної компанії. У сфері нашої багатогранної діяльності знаходяться не тільки близькі до Києва міста-супутники, а й Київ, Київська область, а також вся територія України. "Грузоперевозки-24" – лідер вантажних перевезень, має все найнеобхідніше, для того, щоб називатися такою і матеріальну базу, також чудовий автопарк транспортних вантажних вантажопасажирських засобів.Вантажні перевезення Вишневе А найголовніше кваліфікований персонал - має чудову команду-професіоналів, від керівного складу до виконавців, включаючи бригаду майстрів-вантажників.

На сьогоднішній день місто швидко, активно розвивається, ведуться будівельні роботи. Багатьма киянами розглядаються варіанти придбання тут квартир, приватних будинків або ж будівництво новобудов. Сюди починають з'їжджатися люди з більш віддалених міст-супутників, з усієї України, до того ж столичні жителі втомлені від міської суєти. Нашою компанією враховуються всі ці моменти, тому ми пропонуємо вантажні перевезення Вишневе а також всі різновиди перевезень в напрямку міста, знову ж таки за його межу. Так, наприклад, вам можуть підійти послуги наших великовантажних автомобілів для швидкого транспортування багатотоннажних, великогабаритних вантажів або ж вантажного таксі, для перевезень невеликих вантажів, невеликої кількості речей.

Вантажні перевезення Вишневе - вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Вантажні перевезення Вишневе компанією можуть проводитися з будь-якого міста області, Києва і навіть країни. Зокрема це можуть бути масштабні квартирні, офісні переїзди, просто транспортування будь-якого багажу, які за своїми габаритами не змогли б поміститися в багажний відсік легкового автомобіля.

Послуги вантажне таксі в Вишневом

У тих випадках, коли вами було прийнято рішення про в'їзд - виїзд із Вишневого, то тоді бажано звернутися до представників компанії "Грузоперевозки-24". Хоча б тому, що недорогі ціни на вантажні автоперевезення в Вишневому з використанням, нашого автотранспорту, наприклад, вантажного таксі істотно нижче, ніж у перевізників з невеликих міст маленьких компаній.

Компанія готова взяти на себе повну відповідальність за вирішення будь-яких ваших проблем пов'язаних переїздами, такими як розбирання-збирання меблевих гарнітурів, спеціальною упаковкою їх папером, розміщенням деяких елементів по коробках, з наступним навантаженням-розвантаженням. З наявними у нас великим автопарком, спеціально підготовлених для вантажних перевезень, оперативне вирішення труднощів для нас не здасть особливих зусиль. Ми завжди підберемо для вас вільні автомобілі з оптимальною вантажопідйомністю і виконаємо будь-які вантажоперевезення недорого і гранично швидко.

Професійні вантажні перевезення Вишневе недорого

Багатьма місцевими мешканцями використовується таке вдале розташування міста для поїздок на роботу і навчання до Києва. Працюючи, навчаючись в столиці, вони повертаються для проживання в більш комфортному, чистому, як і менш завантаженому людськими і транспортними потоками Вишневого.

Вантажні перевезення Вишневе недорого

Актуальною залишається протилежна ситуація, коли столичні мешканці, набуваючи в передмістях дома та дачі для проведення уїк-ендів, літніх канікул, чи взагалі для відпочинку від київської метушні.

В умовах проживання в двох містах актуальною є проблематика з транспортуванням величезних речей. Здебільшого особистим транспортом тут не обійтися, необхідно добротна компанія вантажних перевезень.

Недорогі якісні послуги від команди "Грузоперевозки-24"

Компанія одна з перших професійних вантажних перевізників по Києву та Київській області, наприклад ми також працюємо вантажні перевезення Вишгород. З нами ви з легкістю, причому недорого здійсните:

 • Квартирні - офісні переїзди будь-яких масштабів.
 • Заміські - дачні переїзди.
 • Автотранспортування великогабаритних речей, таких як меблі, побутової техніки.
 • Швидку автоперевезення особистих речей (замовника).
 • Доставку товарів з інтернет-магазинів.
 • Транспортування будівельних матеріалів.
 • Вивіз будівельного сміття.
Вантажні перевезення Вишневе ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Вишневе ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13

Для вантажного автоперевезення Ви можете самостійно підготувати багаж, чи зателефонувати нам, зробити замовлення на сайті. Тоді команда-професіоналів сама виконає всі необхідні дії. Звертайтеся до професіоналів!

Місто - Вишневе

Вантажні перевезення місто Вишневе

Невелике містечко Вишневе знаходиться трохи більше одинадцяти кілометрів від столиці і доводиться одним з міст Києво-Святошинського району. До того ж є не просто столичним передмістям, але промисловим історичним центром Київської області, з постійно змінюється чисельністю його мешканців. Вишневе утворився наприкінці дев'ятнадцятого століття, тоді в цій місцевості була протягнута залізнична лінія зі станції «Жуляни», на місці якої згодом з'явився само містечко.

Згідно зі статистичними даними 2015 року в Вишневому мешкали понад п'ятдесят тисяч людей. Будучи найближчим містом-супутником української столиці, Вишневе розташований в зіткненні з транспортною артерією, бути точним з окружною дорогою. Він є промисловим, культурним центром Київської області і має відмінну транспортну та соціальну інфраструктуру.

Інфраструктура Вишневого

Так, наприклад, соціальна інфраструктура складається з чотирьох загальноосвітніх шкіл, понад семи дитячих садків, трьох бібліотек, школи мистецтв, спортивних секцій, а також декількох медустанов, безлічі магазинів, є місця для відпочинку з розвагами. Так само, як і в інших київських передмістях, тут є чудові озера, а також ліс з чистим повітрям.

На сьогоднішній день багато мешканців Вишневого вважають себе майже «киянами» Адже від передмістя до столиці добре налагоджені різні транспортні сполучення. Зокрема, якщо скористатися одним з п'ятнадцяти автобусних маршрутів, то можна без пересадок доїхати майже в будь-яке місце Києва. Внаслідок цього за маршрутами вантажні перевезення Вишневе - Київ Київ-Вишневе або Київ - Вишневе, давно вже є одним з важливих напрямків в діяльності автопідприємства.

Вдалих, легких швидких перевезень з "Грузоперевозки-24"!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com